banner6

KKTC bayrakları çöpe atıldı!

banner37

Gaziveren köyündeki sahile dökülen çöp ve molozların arasında KKTC bayraklarının olması, bu kadarına da pes dedirtti

KKTC bayrakları çöpe atıldı!
banner99

“BAYRAĞIN YERİ ÇÖPLÜK DEĞİL, BAŞIMIZIN ÜSTÜDÜR”... Afrodit Sahil Sitesi Genel Müdürü Cihan Erdoğan, KKTC bayrakların çöplerin içinde kalmasına gönlünün elvermediğini belirterek, “Bu bayrak bizim gururumuz, onurumuz, şerefimiz ve namusumuzdur. Bayrağın yeri çöplük değil, başımızın üstüdür” dedi.

Güren TİLKİ

   Gaziveren köyündeki sahile duyarsız kişilerin çöp ve moloz dökmesi, tepkilere neden oldu.

   Afrodit Sahil Sitesi’nin yakınında bulunan alanda daha önce defalarca temizlik yapılmasına rağmen bazı sorumsuz kişiler halen çöplerini sahile dökmeye devam ediyor.

   Geçtiğimiz günlerde söz konusu alana dökülen çöplerin arasında KKTC bayraklarının bulunması bu kadarına da pes dedirtti.

   KIBRIS Gazetesi’ne konuşan Evergreen Developments (Afrodit Sahil Sitesi) Genel Müdürü Cihan Erdoğan, Gaziveren sahilinde yıllardır çöplük olarak kullanılan alanın daha önce defalarca temizlendiğini, ancak bazı sorumsuz kişilerin sahile çöplerini dökmeye devam ettiğini belirtti.

   Söz konusu sahilin iki kez Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın öncülüğünde, birçok kez de kendileri tarafından temizlediğine işaret eden Erdoğan, “Asıl amacımız; insanların burayı kirletmemesini hatırlatmaktır” dedi.

“Bayrağın çöplükte kalmasına gönlüm elvermedi”

   Erdoğan, önceki akşam Afrodit sitesine yakın bir noktaya yine çöp atıldığının görüldüğünü belirterek, hemen Çevre Dairesi ve ilgili birçok kuruluşa haber verdiklerini söyledi.

   Çöplerin arasında KKTC bayraklarının da olduğunu ifade eden Erdoğan, “Bu bayrak bizim gururumuz, onurumuz, şerefimiz ve namusumuzdur. Bayrağın yeri çöplük değil, başımızın üstüdür” dedi.

banner134

   Erdoğan, bayrakların çöplerin içinde kalmasına gönlünün elvermediğini belirterek, “Personelim çöpteki bayrakları alıp güzelce katladıktan sonra öptü ve onu en iyi şekilde muhafaza edebilmek için sitemize götürdü” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal hordan
Kemal hordan - 2 yıl Önce

Kktc bayraģını çőpe atan hainler defolsun gitsin rum bayraģı altında yaşasın

Irfan
Irfan - 2 yıl Önce

Bayrağimiz kanimiz canimizdir bunu yapan insan olamaz

Ahmet Akçadağ
Ahmet Akçadağ - 2 yıl Önce

Öncelikle ben bir T.C vatandaşı olarak bayrak ister parçalansın ister kirlersin o bayrak yere atılmaz ve bunu bazı Kıbrıslı kardeşlerimiz bilmiyorlar ve farkında değiller bayrağın öneminin bir bayram düştümü yere sende düşürsün devletinde düşer. Sizden şunu istiyorum değerli Kıbrıslı kardeşlerim lütfen bayraklarımızın değerini bilin o sizn baş tacın gardaşım o bayrak olmazsa sen yaşayamazsın EZAN DİNMEZ BAYRAK İNMEZ ????????????????????????????????

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88