banner6

KKTC Fenerbahçeliler Derneği 19.07’yi coşkuyla kutladı

banner37

KKTC Fenerbahçeliler Derneği 19.07’yi coşkuyla kutladı
banner151 banner143

19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü, KKTC Fenerbahçeliler Derneğimiz tarafından görkemli bir balo ile kutlandı. Dernek yönetimi tarafından düzenlenen baloya, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sn. Olgun Amcaoğlu, Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncularından Sn. İbrahim Yavuz, Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı oyuncularından Sn. Şehmus Hazer, KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Duygu Komsuoğlu ile dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bu anlamlı gecede dernek yönetimi tarafından düzenlenen açık artırmayla, Başkanımız Sn. Ali Y.Koç’un imzası bulunan forma, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfına bağışlanmak üzere Ali Başman  tarafından satın alınırken; Futbol A Takımımız oyuncularından Arda Güler ve Başkanımız Sn. Ali Y. Koç’un imzaları bulunan forma Mehmet Saydam tarafından ve Futbol A Takımı oyuncularından Bright Osayi-Samuel tarafından imzalanan forma ise Ahmet Aktunç tarafından satın alınmıştır.

Fenerbahçe marşları eşliğinde atkı ve bayrak şovlarıyla devam eden gecenin sonunda havai fişek gösterisi yapılırken, pasta kesimiyle anlamlı gece son buldu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104