banner6

KKTC Yap-Sat sektörüne Azerbaycan'da özel tanıtım

banner37

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, 7 Aralık 2017 tarihinde Azerbaycan’da, Azerbaycanlı iş adamları ve yatırımcılara yönelik özel bir organizasyon gerçekleştirecek. Ülkenin önde gelen bazı inşaat firmaları da, KKTC Yap-Sat sektörünün yurt dışında tanıtımı ve pazarlanması çalışmaları kapsamında yapılacak etkinlikte yer alacak.

KKTC Yap-Sat sektörüne Azerbaycan'da özel tanıtım
banner99

Bu özel organizasyon öncesinde ise, Azerbaycan’ın TV kanallarından Xazar TV ekibi ülkemize gelerek, Kuzey Kıbrıs’ın tarihi ve turistik yerleri ile inşaat sektörü tanıtımını içeren bir tanıtım filmi çekti. Hazırlanan film dört ay boyunca Xazar TV’de yayınlanacak.

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, KKTC Yap-Sat sektörünün yurt dışında tanıtımı ve pazarlanması çalışmaları kapsamında Azerbaycan’a yönelik ciddi bir atılım yaptı.

7 Aralık 2017 tarihinde Azerbaycan’da The Land Mark Hotel’de, Azerbaycanlı iş adamları ve yatırımcılara yönelik gerçekleştirecek olan organizasyonda Kıbrıslı Türk müteahhitler ile Azerbaycan’ın devlet adamları, işadamları, büyük emlak firmaları temsilcileri ve basını ile buluşacak. Etkinlikte, Azerbaycanlı yatırımcıların dikkatinin Kuzey Kıbrıs’a çekilmesi için ülkemizin tanıtımı yapılacak.

Bu çerçevede, yapılacak bu  organizasyon öncesinde ise, Azerbaycan’ın TV kanallarından Xazar TV ekibi ülkemize gelerek, Kuzey Kıbrıs’ın tarihi ve turistik yerleri ile inşaat sektörü tanıtımını içeren bir tanıtım filmi çekti. Hazırlanan film, dört ay boyunca Xazar TV’de “Evim Olsun” adlı programda yayınlanacak.

KTİMB Başkanı Cafer Gürcafer başkanlığındaki heyet, 6-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Azerbaycan’da olacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104