banner6

Koca, fantezi kurbanı oldu

banner37

Fantezi yapma bahanesiyle kocasını yatağa bağlayan ve gözlerini bezle kapatan kadın, kendilerini izlemesi için 4 yıllık sevgilisini yatak odasına aldı. Çiftin sevişmelerini izlemeye daha fazla dayanamayan sevgili, yatağa bağlı kocayı da, kendisini durdurmaya çalışan kadını da dövdü. Kocanın şikayetiyle hem kadın hem de sevgilisi tutuklandı.

Koca, fantezi kurbanı oldu
banner150

banner150 banner150

İsmail VOLKAN

Alsancak’ta geçtiğimiz akşam meydana gelen olay, herkeste şaşkınlık yarattı.

Evli ve bir çocuk annesi olan H.Ç, sevgilisini, kocasıyla birlikte cinsel ilişkiye girdiği sırada izlemesi için yatak odasına aldı.

Kocasını ellerinden ve ayaklarından yatağa bağlayan H.Ç., 4 yıldır sevgili olduğu Z.T.’yi yatak odasının penceresinden içeriye soktu.

Gözleri, fantezi için bezle kapalı olan O.Ç., durumdan habersiz bir şekilde karısıyla birlikte ilişkiye girmeye başladı.

İlk başta sevişmeyi izlemek için odaya giren Z.T., duruma daha fazla dayanamayıp önce sevgilisi H.Ç’yi yataktan attı, ardından da eli ayağı bağlı O.Ç.’yi darp etti.

Kavgayı ayırmaya çalışan H.Ç.’de olaydan nasibini alarak sevgilisinden dayak yedi.

Olayın ardından Lapta Polis Karakolu’na gidip şikayetçi olan O.Ç., karısı ve sevgilisinden şikayetçi oldu.

“Sadece izlemek için içeriye girdim”

Şikayetin ardından polis tarafından göz altına alınan Z.T., ve H.Ç., tutukluluk talebiyle dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu huzurunda görüşülen davada, polis memuru Mehmet Salih Yavuz mahkemede olguları aktardı.

Yavuz, zanlıların ifadelerinin alındığını ancak, incelenmesi gereken emareler ve alınması gereken ifadeler olduğunu belirterek zanlıların 3’er gün tutuklu kalmasını talep etti.

Meselenin ciddiyetine dikkat çeken Yavuz, zanlıların serbest kalması halinde emarelere müdahale edebileceğini işaret etti.

Z.T.’nin ifadesinin alındığını ve suçunu kabul ettiğini anlatan Yavuz, zanlının “Sadece izlemek için içeriye girdim” dediğini aktardı.

Yargıç Mesutoğlu ise, soruşturma tamamlanana kadar zanlıların üçer gün tutuklu kalmasına emir verdi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2017, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104