Kolu ve ayağı koptu

banner37

Ülke, önceki gün bir traktör kazasında hayatını kaybeden 2 yaşındaki Ege Metin Ömerağa’nın yasını tutarken, bir traktör kazası haberi de Tuzla’dan geldi. Kral Mezarları yakınlarındaki tarlasını süren 36 yaşındaki Erdinç Özkahraman, geçirdiği traktör kazasında ağır yaralandı

banner87
Kolu ve ayağı koptu
banner90
banner99

HAYATİ TEHLİKESİ VAR… Gazimağusa’ya bağlı Tuzla sınırları içerisinde bulunan Kral Mezarları yakınındaki bir tarlada dün öğle saatlerinde traktör kazası geçiren 36 yaşındaki Erdinç Özkahraman’ın sağ kol ve sağ bacağının koptuğu öğrenildi. Kazanın ardından Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve hayati tehlikesi bulunan Özkahraman, daha sonra YDÜ Hastanesi’ne sevk edildi.

Sedef BOŞNAK

Gazimağusa’ya bağlı Tuzla köyü sınırları içerisinde bulunan Kral Mezarları yakınındaki bir tarlada dün öğle saatlerinde meydana gelen traktör kazasında 36 yaşındaki Erdinç Özkahraman ağır yaralandı.

Kaza sonucu Özkahraman’ın bir kolu ve bacağının koptuğu öğrenildi.

Polisten alınan bilgiye göre; kaza dün saat 15.00’te Erdinç Özkahraman’ın St. Barnabas Kilisesi yolu üzerindeki Kral Mezarlığı’nın doğusundaki tarla içerisinde yönetimindeki traktör ile tarlayı sürerken, traktörün sabanının kayalara takılması ve sabanı kurtarmak için traktörden inmek istediği esnada da traktörün sağ arka tekerleğine sağ kol ve sağ bacağını kaptırması sonucu meydana geldi.

Kaza sonucu, sağ kol ve sağ bacağını traktörün arka tekerliğine kaptıran Erdinç Özkahraman, önce Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne ardından da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan Özkahraman, daha sonra Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

İki çocuk babası olup, su tesisatçılığı yapan Erdinç Özkahraman’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Turistler, sağlık ekiplerine haber verdi

Bölgeden geçen ve kazayı gören turistler, genç adama yardım çağırdı.

Turistlerin ihbarını alan Gazimağusa 112 Acil Servisi’ndeki sağlık ekipleri ile Gazimağusa İtfaiyesi’nde görev yapan itfaiyeciler, olay yerine koştu.

Erdinç Özkahraman, itfaiye ekiplerinin yardımıyla traktörün tekeri altında çıkartılarak, sağlık ekipleri tarafından hastaneye taşındı.

Haberi alan Erdinç Özkahraman’ın kardeşinin olay yerine geldiği ve kardeşiyle birlikte hastaneye gittiği öğrenildi.

Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108