banner6

Komedi ülkesi!

banner37

Gönyeli’de Yener Sokak’ta yol genişletme çalışması yapıldı ama elektrik direği de yolun ortasında kaldı. Ülkemiz, dünyada eşi benzeri görülmeyen olaylara tanıklık etmeye devam ediyor. Gönyeli’de Yener Sokak’ta yapılan yol genişletme çalışmasının ardından elektrik direği yolun ortasında kaldı. Direğin yolun ortasında olması araçlar için büyük tehlike arz ediyor.

Komedi ülkesi!
banner151 banner143

Ali CANSU

Ülkemiz, dünyada eşi benzeri görülmeyen bir olaya daha tanıklık etti.

Gönyeli’de Yener Sokak’ta yapılan yol genişletme çalışmasının ardından yeri değiştirilmeyen elektrik direği yolun ortasında kaldı. Direğin yolun ortasında olması en çok araçlar için büyük tehlike arz ediyor. Gönyeli Belediyesi’nin kaldırım ve çevre projeleri devam ederken Elektrik Kurumu’na ait direk yol içerisinden kaldırılmadığı dikkat çekti.

Yetkililer, her defasında vatandaşlara trafik kurallarına uyulması ve yollarda yavaş sürülmesi konusunda uyarılar yaparken, yetkililerin araç sürücülerinin güvenliği konusunda bir şey yapmaması ise tepkilere neden oluyor.

Gerek gündüz gerekse geceleyin yolun ortasında direk olduğuna dair hiçbir uyarı levhası konmaması ise dikkat çekici. Direk, en çok çevreden geçen yabancıların ilgi odağı oluyor. Vatandaşlar, direğin yolun ortasında kalmasını “Şaka gibi, adeta komedi ülkesiyiz” diye tanımlarken, yetkililerin bugüne kadar bir şey yapmamasına da tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 08:22
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104