banner6

Komşu kavgası kanlı bitti

banner37

Gülçin Yılmaz isimli zanlı, komşusu Tolga Gürsoy’u tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu bıçak ile kaşından yaraladı.

Komşu kavgası kanlı bitti
banner8

Ahmet VAMIK

banner134

Zeytinlik’te bir apartmanda yaşayan komşular arasında geçtiğimiz gün yaşanan kavga kanlı bitti. Aynı apartmanda ikamet eden 4 kişinin karıştığı kavgada Gülçin Yılmaz isimli zanlı, komşusu Tolga Gürsoy’u tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu bıçak ile kaşından yaraladı. Olay sonrası tutuklanan Gülçin Yılmaz, dün Girne’de nöbetçi mahkemeye çıkarıldı ve aleyhinde 2 günlük tutukluluk emri alındı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen duruşmada, Girne Polis Müdürlüğü'ne bağlı Adli Şube’de görev yapan Polis Memuru Mustafa Özmüezzin, yeminli şahadet verdi. Zanlı Gülçin Yılmaz’ın, “yaralama”, “kavga”, “rahatsızlık” ve “kanunsuz bıçak taşımak” suçlarından methaldar olduğunu belirten Özmüezzin, Zeytinlik’te 27 Ekim 2017 tarihinde, saat 14.30 sıralarında zanlı Gülçin Yılmaz’ın kendisine sosyal medya hesabı üzerinden küfürlü mesaj gönderdiği gerekçesi ile komşusu Tolga Gürsoy ile kavga ettiğini ifade etti.

Özmüezzin, zanlının kavga ettiği Tolga Gürsoy’u aynı apartmanda ikamet ettikleri dairelere ait ortak balkon içerisinde, tasarrufundaki ağız uzunluğu 17 cm, toplam uzunluğu 30 cm olan bıçak ile kaşından yaraladığını açıkladı.

Gönüllü ifade vererek suçlarını kabul eden zanlını aleyhine başlatılan tahkikatın devam ettiğini belirten Özmüezzin, zanlının tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkeme, tahkikatın selameti açısından zanlının 2 gün süreyle polis nezarethanesinde tutuklu kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104