Komşusunun kaburga kemiklerini kırdı

banner37

Komşusunun kaburga kemiklerini kırdı
banner90
banner99

Dün saat 15:30 sıralarında Vadili'de, B.S.(E-25) kendi eşi ile sürekli tartışmasından dolayı kendisini uyarmak için ikametgahının avlusuna gelen Mustafa SARIDOĞAN ile aralarında çıkan tartışma sırasında Mustafa SARIDOĞAN’ı darp edip yere düşürmesi sonucu adı edilenin 6 adet kaburga kemiğinin kırılmasına ve başında kesi oluşmasına sebep olmuştur. Olayda yaralanan Mustafa SARIDOĞAN kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alınırken, B.S. ise tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

banner134
TASARRUFUNDAKİ HAYVANIN YARATABİLECEĞİ TEHLİKEYE KARŞI ÖNLEYİCİ TEDBİRLERİ ALMAMAK, BAŞIBOŞ VE RUHSATSIZ KÖPEK BULUNDURMAK

03.09.2020 tarihinde, saat 18:00 sıralarında Taşkent’te, Şht. Reşit Davut Caddesi üzerinde, R.R.(E-61), tasarrufunda bulunan köpeğin yaratabileceği tehlikeye karşı önleyici tedbirleri almaksızın başıboş bulundurduğu köpeğin o esnada bisiklet sürmekte olan 11 yaşındaki çocuğa saldırması sonucu, çocuğu korkarak kaçtığı sırada 2,5 metre yükseklikten atlaması sonucu dengesiz düşmesi neticesinde sol bacağının kırılmasına sebep olmuştur. Bahse konu şahıs hakkında yasal işlem başlatılmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 15:13
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75