Korku ve panik yaşandı

banner37

Surlariçi’nde 3 katlı apartmanın 1’inci katında yangın çıktı, daireyi saran alevler mahalleyi ayağa kaldırdı. Yangında evde bulunan 20 yaşındaki bir genç, alevlerin arasında kalmaktan son anda kurtuldu

banner87
Korku ve panik yaşandı
banner90
banner8

BÜYÜK ÇAPTA HASAR VAR…Alevlerin kısa sürede sardığı dairede büyük çapta hasar meydana geldi. Yangında; 3 çekyat, 2 adet koltuk, bir televizyon, 4 adet ahşap kapı, 4 perde ve kornişler ile 1 vantilatör yanarak, pencere camları ısıdan patlayarak, diğer odalar ise çıkan isten dolayı zarar gördü.

Mehmet KARA

Başkent Lefkoşa’nın Surlariçi bölgesinde, dün öğle saat 12.00 sıralarında, 3 katlı Mesutoğlu Apartmanı’nın 1’inci katında bulunan dairede çıkan yangın, korku ve paniğe neden oldu.

Alevlerin sardığı binada oturanlar, can havliyle kendilerini apartmanın dışına attı. Daireyi saran yangın, mahalleyi de ayağa kaldırdı.

20 yaşındaki genç,

son anda kurtuldu

Çıkış nedeni henüz belirlenemeyen yangında evde bulunan 20 yaşındaki bir genç, alevlerin arasında kalmaktan son anda kurtuldu.

İhbar üzerine harekete geçen Lefkoşa İtfaiye Şubesi ekipleri, adeta zamana karşı yarıştı. Olay yerine giden itfaiye ekipleri, alevleri kontrol altına alarak uzun süre soğutma çalışması yaptı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, çıkan yangın sonucu Burcu Akman’ın kirasındaki evde 3 çekyat, 2 adet koltuk, bir televizyon, 4 adet ahşap kapı, 4 perde ve kornişleri ile 1 vantilatör yanarak, pencere camları ısıdan patlayarak, diğer odalar ise çıkan isten dolayı zarar gördü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75