KTBB olarak, üye belediyelerimize katkılarımız devam edecek

banner37

2018 yılını acısı ve sevinçleriyle geride bırakırken, yeni bir yılın, yeni başlangıçlar ve güzellikleri de beraberinde getirmesi ümidi içerisindeyiz.

KTBB olarak, üye belediyelerimize katkılarımız devam edecek
banner90
banner99

Yerel hizmet noktasında, halkımıza en iyiyi sunmak için tüm belediyeler olarak çalışmalarımızı sürdüreceğimizi vurgulamak isterim.

banner134
Ancak bunun için işbirliğinin önemli olduğunun altını çizmekte yarar görüyorum. Belediyelerin içinde bulunduğu sıkıntılar dikkate alınmalı, merkezi hükümetler karar alıp, bir takım uygulamaları hayata geçirirken, yerel yönetimleri de sürece dahil etmelidirler. Bu son derece önemlidir.

Geride bıraktığımız zaman bizlere, şehirlerimizi planlamak zorunda olduğumuzu, çalışmalarımızı deneyimlerden faydalanarak plan ve program dahilinde yürütmemizin şart olduğunu göstermiştir. Biz, KTBB olarak, üye belediyelerimize katkılarımıza devam edecek ve yerel hizmet noktasında halka en iyiyi sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu vesileyle 2019’un sağlık ve mutlulukla dolu bir yıl olmasını temenni eder, halkımıza tüm arzularının gerçekleşeceği huzurlu bir yıl ve sevginin hakim olacağı bir dünya dilerim.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 11:17
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75