banner6

KTİMB, yeni birim fiyatlarının belirlenmesi için çalışma başlattı

banner37

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, üyelerinden gelen talepler üzerine, ihalelerde uygulanan birim fiyatlarındaki sıkıntılar ve kontrol süreçlerinde yaşanan kargaşaların aşılması için girişim yaparak, çalışma başlattı.

KTİMB, yeni birim fiyatlarının belirlenmesi için çalışma başlattı
banner8

Söz konusu sıkıntılarla ilgili bir toplantı gerçekleştiren Cafer Gürcafer başkanlığındaki Birlik yöneticileri, üyelerinin de katılımı ile, yeni birim fiyatlarının belirlenmesi ve diğer sorunların aşılması için kolları sıvadı.

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, üyelerinden gelen talepler üzerine, ihalelerde uygulanan birim fiyatlarındaki sıkıntılar ve kontrol süreçlerinde yaşanan kargaşaların aşılması için çalışma başlatmak üzere üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Birliğin, gerek birim fiyatlarındaki sıkıntılardan gerekse kontrol süreçlerinde yaşanan kargaşalardan rahatsızlık duyan müteahhitlerin talebi üzerine çalışma başlattığı bildirildi.

17 Temmuz 2017 Pazartesi (dün) saat 15:00’da KTİMB Lefkoşa Merkez Binası Şevket ABOHORLU Konferans Salonu’nda üyeleri ile bir toplantı gerçekleştiren Cafer Gürcafer başkanlığındaki Birlik yöneticileri, üyelerinin de katılımı ile, yeni birim fiyatlarının belirlenmesi ve diğer sorunların aşılması çalışma başlattı.

banner134

Birlik bünyesindeki uzmanlar ile üye firmalar bünyesindeki uzmanlarla biraraya gelerek yapacakları çalışma ile belirlenecek olan yeni birim fiyatları ise devletin yetkili makamlarına sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 11:47
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104