banner6

Kumarhaneye girmesi yasak olan 62 kişi tespit edildi 

banner37

Polis denetimlerinde Girne ve Gazimağusa’da kumarhaneye girmesi yasak olan 62 kişi tespit edildi 

Kumarhaneye girmesi yasak olan 62 kişi tespit edildi 
banner150

banner150

banner99

Polis, Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt’ta asayiş denetimi gerçekleştirdi. 
31 Ocak ile 1 Şubat arasında 20:00-02:00 saatleri arasında yapılan eş zamanlı denetimlerde Girne ve Gazimağusa’da kumarhaneye girmesi yasak olan 62 kişi tespit edildi 

Gazimağusa 12 kişi kumarhanede tespit edildi 
Gazimağusa’da gerçekleştirilen denetimler kapsamında; bölgede faaliyet gösteren gece kulüpleri, restoranlar, kafeler, barlar, marketler ve alkollü içki satışı yapılan yerler kontrol edilmiş ancak, herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir. 
Kumarhanelerde gerçekleştirilen denetimlerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 12 kişi tespit edilerek aleyhinde yasal işleme gidilmiştir.

Girne’de 50 kişiye yasal işlem 
Girne’de gerçekleştirilen denetimler kapsamında, kahvehane, kıraathane ve barlar kontrol edilmiş ancak, herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir. 
Kumarhanelerde gerçekleştirilen denetimlerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 50 kişi tespit edilerek aleyhinde yasal işleme gidilmiştir.

Güzelyurt sakin 
Güzelyurt’ta; gerçekleştirilen denetimler kapsamında, bet ofisleri, alkollü içki satışı yapılan yerler ve kahvehaneler kontrol edilmiş ancak, herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104