banner6

Küpesini çekti, kulak memesini yırttı

banner37

Gazimağusa’da para yüzünden tartıştığı eşini darp eden Türkmenistan uyruklu A.H. tutuklandı

Küpesini çekti, kulak memesini yırttı
banner99

Sedef BOŞNAK
Gazimağusa’da para yüzünden tartıştığı eşini, yolculuk ettikleri araçta darp eden Türkmenistan uyruklu A.H. tutuklandı.
Meseleyle ilgili tutuklanan A.H., işlediği iddia edilen ciddi suçlardan ileride yargılanmak üzere KKTC dışına çıkmaktan men edilip, kefil kefaletiyle serbest kaldı. Dünkü teminat duruşmasında, meseleyle ilgili olguları aktarması için, Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Okan Keskin, yeminli şahadete çağırdı.
Tanık polis Okan Keskin, zanlının, ciddi darp suçundan methaldar olduğunu söyledi.
Keskin, zanlının, 12 Eylül 2021’de saat 23.50’de, seyir halindeki yolcu oldukları bir araçta küpesini çekmek suretiyle kulağında 1 buçuk santim kesi oluşmasına sebep olup ciddi şekilde darp ettiğini söyledi. Keskin, zanlıyı şikayet üzerine derdest emri gereği tespit edip tutukladığını ve aleyhine başlattığı soruşturmasını tamamladığını belirten tanık polis, mahkemeden, yazılı dava tebliğ ettiği Türkmenistan uyruklu zanlıyı uygun bir teminata bağlamasını talep etti.
Huzurundaki şahadeti ve beyanları değerlendiren kıdemli yargıç, haftada bir en yakın polis karakoluna giderek ispatta bulunmasını istediği zanlıyı, yargılanıncaya değin, KKTC dışına çıkmaktan men etti ve KKTC vatandaşı bir kefilin imza edeceği 50 bin TL’lik kefalet senedi karşılığında serbest bıraktı.

 

banner134

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88