Kurbanlarının cesetlerini göle attı sonra da filme aldı

banner37

Güney Kıbrıs’ta 7 kişiyi öldüren seri katille ilgili her gün yeni bir bilgi ortaya çıkıyor

banner87
Kurbanlarının cesetlerini  göle attı sonra da filme aldı
banner90
banner8

   Güney Kıbrıs’ta Nikos Metaksas tarafından gerçekleştirilen seri cinayet olaylarına ilişkin araştırmalar sürerken Rum polisi, katil zanlısının kurbanlarının cesetlerini attığı noktaları insansız hava aracıyla (drone) filme aldığı ve fotoğrafladığını tespit etti.

   Politis gazetesi, “Videolarda Delil Arıyorlar” başlığı altında verdiği haberinde, seri katil olarak anılan Nikos Metaksas’ın kurbanlarından ikisinin naaşlarına ulaşma çalışmalarının önceki gün de sonuçsuz kaldığını ancak Metaksas’ın kurbanlarını attığı noktaları havadan dronla görüntülediğinin tespit edildiğini yazdı.

   Gazete, Rum polisinin Metaksas’a ait tüm videoları dikkatle incelemeye aldığını belirtirken “Kırmızı Göl” ve “Memi Gölü’nde” yapılan araştırmaların ise, bulunamayan iki kurbanın tespit edilebilmesinde sonuçsuz kaldığını vurguladı.

   Haberde, önceki gün “Kırmızı Göl’de” tespit edilen sutyenin kurbanlarla ilişkisi olmadığı, yine aynı gölde bulunan, ne olduğu anlaşılamayan nesnenin ise, 1996 yılında bölgede çekilen bir filmin dekorundan kalma olduğunun tespit edildiği ifade edildi.

   Haberde ayrıca, her iki gölün zemininin altının aranması için toprak altındaki nesneleri tespit edebilen özel bir radarın, gelecek hafta Güney Kıbrıs’a getirileceği de vurgulandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75