banner6

Kutlu Evren, Festivalciler Derneği heyetini kabul etti

banner37

Kutlu Evren, Festivalciler Derneği heyetini kabul etti
banner150 banner151 banner143

Ekonomi ve Enerji Bakanı Kutlu Evren, Festivalciler Derneği Başkanı Murat Yurtseven ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyeti kabul ederek bir süre görüştü.

Görüşmede konuşan Bakan Kutlu Evren, göreve geldikleri ilk günden itibaren sorunların çözümü yönünde, öncelikli olarak ekonominin paydaşları ile hızlı bir istişare turunu başlattıklarını, ortak aklı harekete geçirerek, ülke ekonomisinin krizden en az zararla çıkılması hedefiyle; kısa, orta ve uzun vadeli planlamanın yapılabilmesi için tüm paydaşlarla güç birliği yapmak, öneri ve görüşlerinden faydalanmak istediklerini belirtti.

Toplantı sonunda çok samimi ve faydalı bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade eden Kutlu Evren, Festivalciler Derneği'nin nazik ziyaretleri, görüş ve önerilerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Festivalciler Derneği Başkanı Murat Yurtseven de Bakan Kutlu Evren’in göreve geldiği ilk günden itibaren izlediği metot ve yaklaşımdan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Başkan Yurtseven, dernek olarak fuar alanlarının sıkıntılarını ve benzeri konulardaki görüşlerini Bakan Kutlu Evren’e aktarma fırsatı bulduklarını, çok verimli ve samimi bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirtti. 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110