banner6

Larnaka'da bulunan camimize saldırdılar!

banner37

Larnaka'da bulunan camimize saldırdılar!
banner150 banner150 banner151 banner143

RTCYPP Dairesi, Larnaka Büyük Camisi ' ne büyük bir üzüntü, ve acı ile kundaklama saldırısı haberini aldı. Kıbrıs ' ın dini liderleri, ibadet yerleri ve mezarlıkların bulunduğu tüm kutsal alanların vandalizm, yanlış kullanım, saygısızlık, saygısızlık eylemlerini defalarca kınadılar.

′′ RTCYPP bir kez daha ibadet yerine karşı bu iğrenç eylemi kınıyor ′′ Said Salpy Eskidjian, RTCYPP Dairesi Başkanı ′′ Kutsal alanlara saygısızlık etmek, kim olursa olsun, hepimizi eşit şekilde incitiyor ′′

′′ Tanrıya şükrediyoruz insan yaralanması ve kayıpları yok ve hasar çok küçük ama hepimizin etki ' si büyük ′′ diyen İmam Şakir Alemdar, ′′ Hristiyandan aldığım destek ve dayanışma ifadelerine son derece müteşekkiriz. Kıbrıs ' ın dini liderleri ve RTCYPP Ofisi. Konuyu ciddi bir şekilde araştırdıklarını ve geri bildireceklerini garanti eden Kıbrıs polislerinin işbirliğine de hoş geldiniz diyorum." RTCYPP ' nin dışına çıktığından beri, Kıbrıslı dini liderler, vaaz veriyor, öğretmenlik yapıyor ve her yere saygı savunması yapıyor tek sesle ibadet ve mezarlıklar.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2021, 14:58
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110