banner6

LBO'dan Çocuk Esirgeme Kurumu yararına konser

banner37

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) bünyesinde yer alan Lefkoşa Belediye Orkestrası (LBO) dün gece (07.08.016) Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu yararına Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM)  anlamlı bir konsere daha imza attı.

LBO'dan Çocuk Esirgeme Kurumu yararına konser
banner151 banner143

LBO, Oda Orkestrası tarafından Şef Oskay Hoca yönetiminde gerçekleştirilen konserde Flüt Sanatçısı Ajda Şenol Sakin ve Piyano Sanatçısı Şirin Akbulut Demirci konuk solist olarak yer aldı. LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu Başkanı Ayşe Çoşar ve

Girne St. Hilarion Rotary Kulübü Başkanı Vural Vural’ın da hazır bulunduğu konser Girne St. Hilarion Rotary Kulübü organizasyonunda gerçekleştirildi.

Çoşar: Katkı sağlayan herkese teşekkürler

Etkinlikte konuşma yapan Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu Başkanı Ayşe Çoşar, kuruma yapılan en küçük bağışın dahi yerini bulduğunu söyleyerek  başta LTB Başkanı Mehmet Harmancı olmak üzere konserin gerçekleşmesine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Vural: Çocuk Esirgeme Kurumu'na katkıda bulunmak hedeflerimiz arasında

Girne St. Hilarion Rotary Kulübü Başkanı Vural Vural da Çocuk Esirgeme Kurumu’na maddi katkıda bulunmanın her zaman hedefleri arasında olduğunu belirterek etkinliğin gerçekleştirilmesine fırsat veren LTB Başkanı Mehmet Harmancı  ve Belediye Orkestrası’na  teşekkür etti.

Harmancı: Sıcak bir yuva imkanı sağlıyor

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Kıbrıs Türklerinin en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu’nun  geçmişten bugüne çocuklara umut olduğunu ve onlara sıcak bir yuva imkanı sağladığını söyledi. Böylesine anlamlı bir görevi üstlenen kurum yararına düzenlenen etkinliğin bir paydaşı olmanın mutluluk verici olduğunu ifade eden Harmancı,  Belediye Orkestrası’nın  müzikal anlamda kamusal bir görevi yerine getirdiğini belirtti.Belediye Orkestrası’nın ada genelinde düzenlenen bir çok etkinlikte ücretsiz görev aldığını ancak bazen değerinin  altında kıymet gördüğunü de kaydeden Harmancı, böylesine anlamlı bir gecede başarılı bir konsere daha imza atan LBO, Oda Orkestrası’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 15:01
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104