Lefkeliler yolu kapatabilir

banner37

Lefkelilerin, Koronavirüs’e karşı önlem adına bölgelerine giriş çıkışın kontrollü olması talebine yanıt gelmedi. Lefke Belediye Başkanı, Kaymakamı ve muhtarları konuyu yeniden ele alacak

banner87
Lefkeliler yolu kapatabilir
banner90
banner8

HÜKÜMETTEN YANIT ALAMADILAR… Bölgelerinde henüz Koronavirüs vakası görülmemiş olmasını büyük şans olarak değerlendirerek, virüsün bölgeye girmesini önlemek için Lefke’ye girişlerin kontrollü olmasını isteyen Lefkeli yetkililerin bu talebine hükümetten yanıt gitmedi. Lefkeli yetkililerin bugün bir toplantı daha gerçekleştirecekleri ve toplantıdan ‘yolu kendilerin kapatması’ yönünde bir karar çıkabileceği öğrenildi.

Güren TİLKİ

Koronavirüs’e karşı önlem adına bölgelerine giriş çıkışın kontrollü olmasını isteyen Lefkelilerin bu talebine hükümetten yanıt gelmedi.

Lefke Belediye Başkanı, Lefke Kaymakamı ve Lefke’ye bağlı 13 köyün muhtarı bugün yeniden konuyu değerlendirmek üzere toplantı yapacak.

Toplantıdan “yol kapatma” kararının bile çıkabileceği konuşuluyor.

Bilindiği üzere Lefke Belediye Başkanı, Lefke Kaymakamı ve Lefke’ye bağlı 13 köy muhtarı geçtiğimiz hafta bir toplantı yapmış ve yapılan toplantı sonucunda da Lefke’ye giriş çıkışların kontrol altına alınmasını içeren bir yazı hazırlanıp, İçişleri Bakanlığı’na iletilmişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75