banner6

“Lefke’nin hak ettiği noktaya ulaşması için çalışacağım”

banner37

HP Lefke Milletvekili Adayı Safure Deniz, “Lefke ilçe ilan edildi ancak ilçe olmanın gereklilikleri yerine getirilmedi” dedi

“Lefke’nin hak ettiği noktaya  ulaşması için çalışacağım”
banner150 banner150 banner151 banner152

Güren TİLKİ

Halkın Partisi (HP) Lefke Milletvekili Adayı Safure Deniz, seçilmesi halinde, ülkenin en fazla ihmal edilen bölgelerinden olan Lefke’nin hak ettiği noktaya ulaşması için çalışacağını söyledi.

“Lefke ilçe ilan edildi ancak ilçe olmanın gerekliliği yerine getirilmedi” diyen Deniz, yıllardır çözülmeyen sorunların çözülmesi için partisiyle birlikte somut çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Hukukçu olan Deniz, “Güzelyurt- Lefke yolunun tamamlanması, ilçedeki hastanenin tam donanımlı olabilmesi için çalışacağım. Lefke Mahkemesi’nin yeniden açılabilmesi, tarım, turizm ve eğitim konularında gayret göstereceğim. Bölge STÖ’leri ile yakın işbirliği içerisinde olacağım. Halkın taleplerini meclise taşıyacağım. Verilen sözlerin lafta kalmayacak, somut çözümler için çalışacağım” dedi.
Deniz, kişilerle içten, samimi diyaloglar kurduğuna inandığını ifade ederek, “Fikirlerimi, inançlarımı, değerlerimi başkalarını incitmeden, doğru olduğunu hissettiğim konular için mücadele verdiğimi söyleyebilirim” şeklinde konuştu.
Deniz, Halkın Partisi’nin eşitliğe önem veren, dürüst, bireysel değil, toplumsal çözümler üreten, ülkemizin umut veren tek partisi olduğunu belirtti.

banner350 banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110