Lefkoşa Bölgesi Lions Kulüpleri “Gözlük Çerçevesi Toplama Kampanyası” ndan elde ettiği 210 adet gözlüğü Afrika’daki ihtiyaçlı insanlara gönderdi

banner37

Lefkoşa Bölgesi Lions Kulüpleri “Gözlük Çerçevesi Toplama Kampanyası” ndan elde ettiği  210 adet gözlüğü Afrika’daki ihtiyaçlı insanlara gönderdi
banner90
banner8

Lefkoşa Başkent Lefkoşa Sarayönü ve Lefkoşa Merkez Lions Kulüpleri’nin yılbaşında başlattıkları “2. El gözlük çerçevesi toplama kampanyası”  tamamlandı “Gözlük Çerçevesi Toplama Kampanyası” ndan elde ettiği 210 adet gözlüğü Afrika’daki ihtiyaçlı insanlara gönderilmek üzere kargoya verildi.

Kampanya  için hazırlanan geri dönüşüm sepetleri yerleştirilen  alışveriş merkezlerinde biriken gözlüklerin yanı sıra, Akay Optik ve Retina Optik firmalarının bağışladığı yeni gözlüklerle birlikte toplamda 210 adet gözlüğü bugün posta kanalı  ile  Fransa’daki Uluslararası Lions Kulüpleri gözlük değerlendirme merkezine gönderildi. Gözlükler tasnif edilip numaralandırıldıktan sonra oradan da ihtiyaçlı bireylere verilmek üzere Afrika’ya gönderilecek.

Lefkoşa Başkent Lions Kulübü Başkanı Rezan Şekerzade, Lefkoşa Sarayönü Lions Kulübü Başkanı Sare Tüfekçi,  Lefkoşa Merkez Lions Kulübü Başkanı Pervin Gürler ve kulüplerin yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetler, kampanyada 2. el gözlük toplama sepetleri yerleştirilmesi ile katkıda bulunan Benli Market, Kiler Market ve Önder Alışveriş Merkezi, yöneticilerine ve yeni gözlük bağışında bulunan Akay Optik ve Retina Optik firmalarına teşekkür sertifikalarını takdim etti. 

banner134
Saygılarımızla

Başkent, Sarayönü ve Merkez Lions Kulüpleri a.

Lefkoşa Merkez Lions Kulübü Başkanı

Pervin Gürler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75