Lefkoşa ve İskele'de huzur operasyonları

banner37

Kumarhanelere girmesi yasak 20 kişi tespit edildi

Lefkoşa ve İskele'de huzur operasyonları
banner90
banner99

21.11.2018 tarihinde,  21:00 - 00.00 saatleri arasında, Lefkoşa ve İskele’de asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirilmiştir.

 Lefkoşa Polis Müdürlüğü sorumluluk alanında yapılan denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, gece kulüpleri, işçi yatı evleri, gece kulüpleri, Çağlayan Parkı, Kumsal Parkı, Barış Manço Parkı, Kafesli Parkı, Yediler Parkı, Ayluga Kilisesi ve Ermeni Kilisesi bölgesi ile Terminal Bölgesinde denetimler gerçekleştirilmiştir. Denetimler kapsamında kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 20 kişi, bir işçi evinde ise 3 kişinin izinsiz ikamet ettikleri tespit edilmiştir. Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmıştır.  

banner134
 Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 315 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 83 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken çeşitli suçlardan dolayı 6 araç trafikten men edilmiştir.

İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında gerçekleşen denetimler sonucu, bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, bahis evleri ve alkollü içki satışı yapan mekanlar kontrol edilmiş ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 450 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 65 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken çeşitli suçlardan dolayı 3 araç trafikten men edilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75