banner6

Lefkoşa’da uyuşturucu operasyonu

banner37

Lefkoşa’da uyuşturucu operasyonu
banner8

Polis Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından, dün, başkent Lefkoşa’da ve Beyarmudu’nda yapılan iki farklı operasyonda, biri kadın toplam dört kişi “kanunsuz uyuşturucu madde (Hint keneviri)  tasarrufundan” tutuklandı.

banner134

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, dün saat 18.00 sıralarında, Lefkoşa’da, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü operasyon sonucu; T.B.N.D. (E-26) ve A.D.M.’nin (K-26) tasarruflarında satışa hazır vaziyette yaklaşık 56 gram ağırlığında Hint keneviri (Skunk) türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Operasyonda ayrıca, uyuşturucu madde satışından elde edildiğine inanılan 12 bin 20 TL, 660 Dolar ve 70 Euro nakit para ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir hassas terazi de bulunarak emare alındı.

Öte yandan, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerinin, dün, saat 21.00 sıralarında Beyarmudu’nda yaptığı operasyonda ise; C.P.(E-19) ve E.G.’nin (E-19) tasarruflarında yaklaşık 390 gram ağırlığında Hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Söz konusu şahıslar tutuklandı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104