banner6

Lefkoşalılar İndirim Şöleni'ne akın etti

banner37

Gönyeli-Yenikent’te Belediye Bulvarı’nda dün gün boyunca düzenlenen “İndirim Şöleni” yoğun ilgi gördü

Lefkoşalılar İndirim Şöleni'ne akın etti
banner151 banner143

Emine UYSAL-Ceren ÖZBİL

Gönyeli-Yenikent’te Belediye Bulvarı’nda dün gün boyunca düzenlenen “İndirim Şöleni” yoğun ilgi gördü. Caddedeki mağazaları ziyaret edenler, yüzde 60’a varan indirimlerden yararlandı. Şölen, hem vatandaşları hem de esnafı memnun etti.

Aileleriyle şölene giden çocuklar, caddede kurulan, şişme balonlar, zıp zıp ve çeşitli oyuncaklarda oyun oynadı... Maskotlar, palyaço, yüz boyama gibi etkinliklerle eğlencenin tadına vardı.

Caddede ayrıca, müzik dinletisini yanı sıra, yiyecek ve içecek stantları da kuruldu.

Vatandaş ne dedi?

Gülderen Özyiğit:

Çok güzel güneşli bir hava var. Etkinliğin böyle bir güne denk gelmesi bizim ve özellikle çocuk ve torunlarımız için çok güzel oldu. Çocuklar mutlu bir şekilde oynuyor. Onların mutluluğu bizi de yansıyor. Bu tarz etkinliklerin sürekli düzenlenmesini istiyoruz.

Mediha Yusuf:

Etkinlik henüz yeni başladı. Bu nedenle henüz kalabalık değil. Ancak ilerleyen saatlerde daha da kalabalık olacaktır. Havanın güzel olması büyük bir şans oldu. Bizde çocuklarımızı alıp bu güzel havanın keyfini çıkarıyoruz. İndirimler söylendiği ölçüde olmasa da çocuklarımız için güzel bir etkinlik oldu.

Meryem Seyitali:

Şenlik gününde havanın güzel ve güneşli olması büyük bir şans oldu. Bizde çocuklarımızı alıp buraya geldik. Çocuklar mutlu oldu. Onlar mutlu olunca bizde mutlu olduk. İndirimlerde beklediklerimizi bulamadık. Ancak yine de güzel bir etkinlik.

Hülya Diril:

İlk kez indirim şölenine katılmaya fırsat buldum. Çocuklar için güzel bir etkinlik. Oyuncaklarda oyun oynuyorlar. Henüz dükkânları gezme şansım olmadı. Bu tarz etkinliklerin en azından çocuklar için daha sık yapılmasını istiyorum.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2017, 11:12
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104