banner6

Local Pay Bayram Kampanyası kazananları belirlendi

banner37

Local Pay Bayram Kampanyası kazananları belirlendi
banner151 banner143

Kuzey Kıbrıs’ın ilk mobil ödeme sistemi Local Pay üzerinden Creditwest Bank’ın düzenlediği Bayram Kampanyası sonuçlandı. 11 Nisan 2022 – 9 Mayıs 2022 tarihleri arasında Local Pay’den her 150 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler arasında ADK yetkilileri ve noter Ahmet Çakıcı huzurunda yapılan çekilişle talihli isimler belli oldu.

Çekilişle Samsung Galaxy S 21 FE, Apple Watch Series 7 ve 2.500 TL Local Pay Puan kazananları Şengül Bölükbaşı, Janet Anne Marsh ve Besim Özyel hediyelerini aldılar.

KAZANANLAR NE DEDİ?

Şengül Bölükbaşı: Kıbrıs’a iki yıl önce geldim.  Local Pay’i  de iki yıldır kullanıyorum. Creditwest Bank şubelerinden birine girdim ve Local Pay mobil ödeme reklamı görünce hemen kullanmaya başladım. Biz sağlıkcıyız ve uzaktan temassız ödeme bizim için çok önemli. Local Pay’i kullandığım için çok memnunum. Creditwest Bankasına teşekkür ederim.

Janet Anne Marsh: 6 aydır severek Local Pay’i kullanıyorum. Local Pay uygulamasını kullanım açısından çok kolay buldum. Market, restaurant, kısacası nerede Local Pay uygulaması varsa orada kolaylıkla kullanıyorum,

Besim Özyel: Local Pay uygulamasını arkadaşlarım kullandığı için kullanmaya başladım, uzun süredir kullanıyorum. Çok memnun kaldım ve tüm arkadaşlarıma öneriyorum.  Ödülü kazandığım için çok mutluyum, büyük bir keyifle harcayacağım.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104