LTB fatura ödemeleri Creditwest Bank şube ve dijital kanalları aracılığıyla anında gerçekleşiyor

banner37

LTB fatura ödemeleri Creditwest Bank şube ve dijital kanalları aracılığıyla anında gerçekleşiyor
banner90
banner8

Creditwest Bank ve Lefkoşa Türk Belediyesi işbiliği ile Lefkoşalı’lar  LTB’ye ait faturalarını Creditwest Bank veznelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve West Notifier uygulaması üzerinden anında ödeyebiliyor.  Ayrıca Creditwest Bank müşterileri  otomatik ödeme talimatı vererek faturalarının düzenli olarak ödenmesini sağlayabiliyor.

Konu ile ilgili anlaşmaya Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer imza koydu. İmza toplantısına Creditwest Bank Bilgi Sistemleri Müdürü Bora Tüccaroğlu ve ekibi ile LTB   yetkilileri katıldı.

Konu ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Creditwest Bank’ın altyapısına sürekli yatırım yaptığını ve müşterilerinin bulundukları yerden birçok bankacılık işlemini kolaylıkla yapabildiğini, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel bankası olarak müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak hizmetler sunmaya bundan sonra da devam edeceklerini belirtti. Zaheer, bugüne kadar Kıbrıs halkının ihtiyaç ve beklentilerine yönelik birçok bankacılık ürünü, hizmeti ve uygulaması geliştirdiklerini, yerel yönetimler ve üniversiteler ile finans teknololojisi alanında işbirliği yapmaya  hazır olduklarını vurguladı.

www.creditwestbank.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
tarkan bay
tarkan bay - 8 ay Önce

güzel bir uygulama vatandaşa kolaylık

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75