'LTB'nin duyarlılığı bizi etkiliyor'

banner37

Umut Otizm Derneği Başkanı Mustafa Özerdem, LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın kendilerine gösterdiği ilgi nedeni ile memnuniyet belirtti

'LTB'nin duyarlılığı bizi etkiliyor'
banner99

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, yeni kurulan ve ilk resmi ziyaretini LTB’ye gerçekleştiren Umut Otizm Derneği yetkilileri ile görüştü.

banner134
Dernek Başkanı Mustafa Özerdem ve asbaşkan Fatma Cellatoğlu, görüşmede derneklerinin amaçları ve yapmayı planladıkları çalışmaları Başkan Harmancı’yı aktardı. Özerdem, LTB’nin duyarlı oluşunun çok önemli olduğunu ifade ederek, Başkan Harmancı’ya sıcak yaklaşımı nedeni ile teşekkür etti.

Başkan Harmancı: Engellemeyen Lefkoşa Birimi, Umut Otizm Derneği ile işbirliğine hazır Başkan Harmancı, belediyenin bu alandaki bakış açısını ortaya koyarken, kurdukları Engellemeyen Lefkoşa Birimi’nin çalışmaları hakkında dernek yetkililerine bilgi verdi.

Diğer sivil toplum kuruluşları ile olduğu gibi Umut Otizm Derneği ile de işbirliği içinde ortak çalışmalar yapabileceklerini ifade eden Başkan Harmancı, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75