Madem yollar için para yoktu, şimdi nereden buldunuz?

banner37

Uzmanlardan vatandaşlara kadar toplumun büyük bir çoğunluluğunun uyarıda bulunduğu yollardaki bariyer eksikliği konusundaki sıkıntıların giderilmesi için gerekli çalışmaların önceki gün meydana gelen ölümlü kazanın ardından başlatılması tepki topladı. Sosyal medyadan bakanlığa tepki yağdı:

Madem yollar için para yoktu, şimdi nereden buldunuz?
banner90
banner99

VATANDAŞ ÇİLEDEN ÇIKTI… Trafik uzmanlarının, hatta vatandaşların, bariyer eksikliği konusunda sürekli uyarıda bulunmasına rağmen Ulaştırma Bakanlığı’nın gerekli bariyer çalışmasını önceki gün meydana gelen ölümlü kazanın ardından başlatması, vatandaşlardan ciddi tepki gördü. Birçok vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla, “Para yok denirken, şimdi paranın nasıl bulunduğunu” sorguladı ve bakanı istifaya çağırdı

Trafik uzmanlarının, hatta vatandaşların, bariyer eksikliği konusunda sürekli uyarıda bulunmasına rağmen Ulaştırma Bakanlığı’nın gerekli bariyer çalışmasını önceki gün meydana gelen ölümlü kazanın ardından başlatması tepki topladı.

Birçok vatandaş, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, bakanlığın, önceki gün meydana gelen ölümlü trafik kazasının ardından kazanın olduğu yerde, yani Turunçlu Kavşağı’nda bariyer döşeme çalışması başlatmasına tepki gösterdi.

banner134
Paylaşımlarda “çalışma yapmak için birilerinin ölmesini mi beklediniz?”, “gözü yaşlı insanlara sebep oldunuz”, “madem para yoktu şimdi bu parayı nereden buldunuz?” ve “bakan istifa edecek mi?” içerikleri öne çıktı.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’nın ise Turunçlu Kavşağı’nda başlattığı bariyer döşeme çalışmasını kısa sürede tamamlamayı hedeflediği öğrenildi.

Ölümlü kazaların en büyük nedenlerinden biri karşı şeride geçme

KIBRIS Gazetesi’nin 2019 yılı içerisinde Polis Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı haftalık raporlardan derlediği bilgiye göre; bu kazaların 11’i araçların karşı şeride geçmesi, 3’ü araçla yayaya çarpılması, 2’si aracın yolun sağından dışarı çıkması, 6’sı aracın yolun solundan çıkması, 1’i motosiklet kazası ve 1’i de bir araca başka bir aracın arkadan çarpması sonucu meydana geldi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75