banner6

Mahkeme davayı erteledi, zanlı kendini jiletle yaraladı

banner37

Bu sabah saatlerinde 10:20’de Merkezi Cezaevi’nde hükümlü tutuklu bulunan ve Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde daha önceden işlemiş olduğu suçlardan davası görülen 34 yaşındaki Mehmet Mavideniz, mahkeme salonu içerisinde davasının ertelenmesi kararına sinirlenerek ağzında sakladığı jilet ile kendini yaraladı. Boğazına çizik atan Mavideniz, hafif yaralanarak Gazimağusa Devlet Hastanesin’e kaldırıldı.

Mahkeme davayı erteledi, zanlı kendini jiletle yaraladı
banner99

Mavideniz, yapılan tedavisini müteakip taburcu oldu. Taburcu olmasının ardından davasının görülmesine devam edilen Mavideniz hakkında Gazimağusa Kaza Mahkemesi altı ay hapis kararı aldı.

Bazı basın yayın kuruluşlarında, bahse konu şahsın üzerinin aranmadan mahkemeye çıkarıldığı yönünde iddialar yer aldığı da belirtilen Polis Bülteni açıklamasında söz konusu şahsın, mahkemeye götürülecek diğer tutuklular ile birlikte Merkezi Cezaevinden teslim alınmadan önce görevli gardiyan tarafından, akabinde de mahkemeye çıkarılacağı sırada da görevli polis tarafından üzerleri detaylı bir şekilde aranarak mahkeme salonuna alındığı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104