banner6

Mahmut Kanber CTP'den kontenjan adayı

banner37

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı Tufan Erhürman, Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası (KTEZO ) Başkanı Mahmut Kanber'in 7 Ocak'ta yapılacak erken genel seçimde Cumhuriyetçi Türk Partisi'nden milletvekili adayı olduğunu açıkladı.

Mahmut Kanber CTP'den kontenjan adayı
banner99

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı Tufan Erhürman, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada KTEZO Başkanı Mahmut Kanber'in 7 Ocak'ta yapılacak olan erken genel seçimde CTP'den milletvekili adayı olduğunu belirtti. Açıklamasının tam metni şöyledir;

"KTEZO (Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası) Başkanı sevgili Mahmut Kanber Girne kontenjan adayımız. Üretim için, üreterek var olmak için, çocuklarımız, torunlarımız için güçlerimizi birleştirdik. Çok çalışacağız, geleceği birlikte kuracağız..."

Öte yandan Mahmut Kanber, kullandığı sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaparak şunları ifade etti;

"Kıymetli arkadaş, dost, esnaf ve zanaatkârlar, toplumumuza 25 yıldır zanaatkârlık yaparak hizmet vermekteyim. 15 yıldır da K. T. Esnaf ve Zanaatkârlar Odası'nda çeşitli kademelerde görev yaptım, son 3 yıldır KTEZO Başkanı olarak görev yapmaktayım. Amacım her zaman esnafın hak ve hukukunu korumak, ülkemdeki zanaatkârlara toplumsal yarar sağlayacak projelerle fayda sağlamak oldu. Halkımıza ve esnafımıza daha etkin fayda sağlamak amacıyla sizlerin temsili yetini Cumhuriyet Meclisi'ne taşımak istedim. Bu amaçla Cumhuriyetçi Türk Partisi'nden gelen halkın vekilliği teklifini ailem, yakınlarım ve mensubu olduğum KTEZO yönetici, üye, meslek örgütleri ile değerlendirerek kabul ettim. Değerlerimi, hedeflerimi toplum yararına başarmak için sizlerin de yardımıyla parlamentoda devam etmek isterim. Saygılarımla"

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104