banner6

Market faresi yakalandı

banner37

Çatalköy'de faaliyet gösteren Şah Market isimli işyerinden 4 şişe, Erdener Market isimli iş yerinden ise 5 şişe alkollü içki çalan Engin Selimbabaoğlulları, tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.

Market faresi yakalandı
banner8

Ahmet VAMIK

Çatalköy'de faaliyet gösteren Şah Market ve Erdener Market isimli işyerlerinde 19-25 Ekim 2017 tarihlerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili yürütülen polis soruşturmasının ardından, Engin Selimbabaoğulları isimli kişi tutuklandı. Selimbabaoğulları, dün Girne’de nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.

Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı adli şubede görevli polis memuru, mahkemede verdiği yeminli şahadette, zanlı Engin Selimbabaoğulları’nın 19-25 Ekim tarihleri arasında Çatalköy'de faaliyet gösteren Şah Market isimli işyerinden muhtelif markalarda 4 şişe ve Erdener Market isimli iş yerinden ise 5 şişe alkollü içkiyi sirkat etmekle suçlandığını belirtti.

banner134

Önceki gün tespit edilerek tutuklanan zanlı ile ilgili tahkikatın yeni başladığını belirten polis memuru, zanlının tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkemeden söz alan zanlı Engin Selimbabaoğulları, özür dileyerek pişman olduğunu söyledi.

Yargıç, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının 2 gün süreyle polis nezarethanesinde tutuklu kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88