banner6

Marketi yakmak istediler

banner37

Bafra’daki Sahil Market, dün sabahın erken saatlerinde kimliği meçhul kişi ya da kişiler tarafından kundaklama girişiminde bulunuldu

Marketi yakmak istediler
banner8

Ayşe BULUT

Bafra Oteller Bölgesi’nde faaliyet gösteren Sahil Market isimli işyerine dün sabahın erken saatlerinde kundaklama girişiminde bulunuldu.

Kimliği meçhul kişi ya da kişiler tarafından işyerinin penceresinden içeriye atılan alevlerin kendiliğinden sönmesi, marketin tamamen yanmasını önledi.

Sahil Market’in sahibi Özge Özlem Bal, KIBRIS’a konuşarak yaşadıklarını anlattı.

Özge Özlem Bal, işyerini saat 01.00-01.30 gibi kapattıklarını ve o sırada marketin arkasına doğru giden birisini gördüklerini, ancak akıllarına kötü bir şey gelmediği için üzerinde durmadıklarını söyledi.

Sabah marketi açtıklarında ise korkunç manzarayla karşılaştıklarını dile getiren Bal, durumu hemen polise bildirdiklerini, polisin de soruşturma başlattığını ifade etti.

Kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerin pencereden içeriye attıkları tutuşturulmuş yanıcı maddenin yere düştükten sonra alevlerinin söndüğünün anlaşıldığını söyleyen Bal, “Bizim kimseyle bir husumetimiz yok, bu nedenle kimseden de şüphelenemem ancak bunu yapanların da bulunmasını istiyorum. Çünkü eğer dökülen yanıcı madde sönmemiş olsaydı, ekmek teknemiz yanıp kül olacaktı. Bu nedenle, bunu yapanların yakalanmasını ve cezalandırılmasını istiyorum” diye konuştu.

banner134

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104