Marketlerde yoğunluk azalıyor

banner37

Koronavirüs vakasının ortaya çıkmasının ardından stok yapmak için marketlere hücum ederek rafları boşaltan halk, kalabalık yerlerden ve marketlerden uzaklaşmaya başladı

Marketlerde yoğunluk azalıyor
banner90
banner99

Funda ÖZSAKINÇ

banner134
Koronavirüs vakalarının ortaya çıkması üzerine stok yapmak için marketlere hücum ederek rafları boşaltan halk, kalabalık yerlerden ve marketlerden uzaklaşmaya başladı. Marketlerde yoğunluğun azaldığı gözlemlendi.

Bu arada, marketlerde rağbet gören ürünlerin başında ise ekmek geliyor. Marketler raflardaki eksik ürünlerin bir çoğunu tamamlasa da bazı marketlerde kolonya gibi hijyen için kullanılabilen ürünler bulunamıyor.

Ayrıca Bakanlar Kurulu’nun aldığı kararlara eczanelerin de uygulamaya başlayarak içeriye 3’er kişi olarak girişlerin sağlandığı görülüyor.

KIBRIS’a konuşan İş Sağlığı ve Güvenliği Birlik Başkanı Güvenç Yüksel, hem çalışanın hem de müşterilerin güvenliğinin çok önemli olduğuna işaret ederek, kapalı alanların çok sık dezenfekte edilip koruyucu donanımlarla birlikte havalandırma yapılmasının önemine vurgu yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75