banner6

Masaj salonunda tecavüz iddiası

banner37

‘Cinsel tecavüz’ suçlamasıyla mahkeme huzuruna çıkarılan Y.G., avukatı aracılığıyla suçlamaları reddetti, kadının istediği daha fazla parayı alamayınca iftira attığını öne sürdü

Masaj salonunda tecavüz iddiası
banner151

Karaoğlanoğlu’ndaki bir masaj salonunda çalışan S.T. isimli kadının, darp edilerek cinsel saldırıya maruz kaldığı ve cinsel tecavüze uğradığı iddiasıyla zanlı Y.G. aleyhine polise şikayette bulunduğu bildirildi.


Şikayet üzerine Y.G.’yi gözaltına alan polis, zanlıyı dün mahkemeye çıkardı ve aleyhine 3 gün tutukluluk emri aldı.


Zanlı Y.G. ise, avukatı aracılığı ile cinsel saldırı ve cinsel tecavüz suçlamalarını reddetti, kadının daha fazla para istediğini, istediği parayı alamayınca da iftira attığını iddia etti.


Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında meselenin olgularıyla ilgili yeminli şahadet veren polis, zanlının 1 Aralık 2021 tarihinde saat 15.30 sıralarında Karaoğlanoğlu bölgesindeki bir masaj salonunda S.T. isimli kadına tecavüz ettiğini, tecavüz esnasında kadının kafasını masaya çarpmasına neden olduğunu ifade etti.


Zanlının önceki gün tutuklandığını belirten polis, sözlü beyanında zorla değil rızayla cinsel ilişki yaşandığını öne sürdüğünü kaydetti.


Şikayetçi kadının doktor kontrolünden geçirildiğini, ancak cinsel muayenede zorlama bulgusuna rastlanmadığını da dile getiren polis, olay yerinden emareler alındığını, soruşturmanın devam ettiğini belirterek zanlı aleyhine 3 gün tutukluluk emri talep etti.


Zanlının avukatı ise şikayetçi kadının müvekkilinden daha fazla para istediğini, vermeyince tecavüzle suçladığını öne sürdü.


Aktarılan olguları değerlendiren mahkeme zanlı hakkında 3 gün tutukluluk emri verdi. (KAMALI HABER)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110