Mecbur kalmadıkça TRAFİĞE ÇIKMAYIN!!!

banner37

banner87
Mecbur kalmadıkça TRAFİĞE ÇIKMAYIN!!!
banner90
banner99

Polis Basın Subaylığı, dün akşamdan beridir tüm bölgelerde sağanak şeklinde devam eden yağışlar nedeniyle bazı yolların trafik akışına kapatıldığını ve gece boyunca yağışların sağanak şeklinde devam etmesi beklediğinden dolayı “mecbur kalmadıkça sürücülerin trafiğe çıkmamalarını bir kez daha hatırlatırız” ifadelerine yer verdi.

Şu an itibariyle kapalı yollar

1. Lefkoşa Gazimağusa Anayolunun, Gazimağusa gidiş istikametine göre Haspolat çemberi ile Dağyolu Çemberi arasında kalan kısmı trafik akışına kapalı bulunmaktadır. İki nokta arasındaki ulaşım, Gazimağusa geliş yönündeki çift şeritli yol üzerinden gidiş ve geliş olarak verilmektedir.

2. Taşkent köy içinden, Taşkent Piknik alanına giden yol ve bu yolun devamı olan  Bufavento Kalesine giden dağ yolu  taş ve toprak kayması nedeniyle trafik akışına kapalı bulunmaktadır.

Ayrıca, trafikte olacak sürücülerin yollarda oluşan su birikintileri nedeniyle yavaş ve dikkatli seyretmelerini, trafik işaret ve işaretçilerine muhakkak surette uymalarını ve polis tarafından kapatılan noktalardan ileriye kesinlikle gitmemelerini şiddetle tavsiye ederiz. Dağlık bölgelerde seyahat edecek sürücülerin,  olası taş ve toprak kayması,  oluşması muhtemel sis ve yağış anında görüş mesafesinin azalmasını dikkate alınarak yavaş ve dikkatli seyretmelerini önemle rica ederiz.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108