banner6

Meclis'ten bir fire daha

banner37

Milletvekili Doktor Erdal Özcenk de yeniden aday olmaktan vazgeçti

Meclis'ten bir fire daha
banner151 banner143

Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Milletvekili Doktor Erdal Özcenk, önümüzdeki erken genel seçimde yeniden aday olmayacağını açıkladı. Yaptığı yazılı açıklama ile kararını bildiren Özcenk’in bu kararı şaşkınlık yarattı.

Özcenk, milletvekili seçilme aşamasında ve milletvekili seçildikten sonra kendisine destek olan herkese teşekkür ederek bugüne kadar kendisine verilen tüm görevleri layıkıyla yerine getirmek için elinden geleni yaptığını belirtti. Özcenk, “4,5 yıl boyunca kendilerine yeteri kadar zaman ayıramadığım halde bana her zaman destek olan aileme teşekkür ediyorum. Ailemle birlikte aldığım karar gereğince, 2018 Erken Genel Seçimlerinde milletvekili adayı olmama kararı aldığımı açıklıyorum” dedi.

Özcenk açıklamasında şunları kaydetti: 

“Sayın Basın Mensupları,

Öncelikle 2013 Genel Seçimlerinde beni KKTC Milletvekili olmaya layık görüp kendilerini temsil etme hakkını bana verdikleri için tüm halkıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yaklaşık 4.5 yıldır sürdürdüğüm görevlerimde fırsat verildiği ölçüde bu güvene layık olmaya çalıştım. Gerek genel kurulda ve komitelerde, gerekse dış görevlerde birlikte çalışmaktan her zaman mutlu olduğum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

4.5 yıl boyunca kendilerine yeterli zaman ayıramadığım halde bana her zaman destek olan aileme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ailemle birlikte aldığımız bir kararı halkımıza açıklamak istiyorum:

2018 Erken Genel Seçimleri’nde Milletvekili adayı olmama kararı almış bulunuyorum. Bu kararın anlayışla karşılanmasını diliyorum. Kamu yararına olacak her türlü görevlerde elimden geldiğince gerekli katkıyı koyacağıma tüm halkımın inanmasını istiyorum. Milletvekili seçimlerinde yarışacak olan ve amacı sadece ülkemizin menfaati ve halkımızın refah ve mutluluğu için çalışmak olan tüm aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 20:13
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104