banner6

Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayında Leventliler Farkında

banner37

Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayında Leventliler Farkında
banner99

1 - 31 Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı kapsamında Levent Schools olarakbağış kampanyası düzenledik. Kanser Hastalarına Yardım Derneği iş birliğiyle düzenlenen kampanyaya en küçüğümüzden en büyüğümüze tüm öğrencilerimiz destek verdi. Öğrenci ve öğretmenlerimizin pembe kıyafet giyerek farkındalık yarattığı günde, farklı kademelerdeki okullarımızda çocuklarımızın yaşları esas alınarak, pembe renkte hazırlanan panolarla bilgilendirmeler yapıldı.

banner134

Okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimizin yardımseverlik ve paylaşım duyguları desteklenirken kolej öğrencilerimiz hastalık hakkında bilgilendirilerek ebeveynlerine destek olmalarını sağlamak amaçlandı.

Levent College okul kaptanlarımız farkındalığın tüm sınıflarda yayılmasını sağladı. 3 yaştan 17 yaşa, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz bağış kutuları aracılığıyla iyilik dağıttı.Her yıl ekim ayında meme kanserine farkındalık oluşturmak ve bilinçlendirmek için çalışmalar yürüten Kuzey Kıbrıs Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne toplanan bağışlar takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 14:49
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104