"Milletini, vatanını sevenler sözle değil, yaptıklarıyla, imzalarıyla kendilerini belli ediyorlar"

banner37

"Milletini, vatanını sevenler sözle değil, yaptıklarıyla, imzalarıyla kendilerini belli ediyorlar"
banner99

Kıbrıs Medya Grubu ve Alsancak Belediyesi arasında imzalanan işbirliği protokolüyle, çocuklar için yepyeni bir oyun alanı inşa edilecek. Projenin yapımı ise Lisanur’un kitabı ve Nadirlerin Hafıza Oyunu’ndan elde edilen gelirle karşılanacak.

Protokole imza koyan Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada, atılan imzalarla yapılan anlaşmayla Alsancak bölgesinde çocuklar için yeni park inşa edileceğini duyurdu. Protokolün imzalanmasından önce konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, Ataser’in bölge halkı ve ülke adına çok önemli işler yaptığına dikkat çekerek, birlikte yürütülecek çalışmaların devam etmesini diledi.

banner134
Nadir, “Fırat Ataser, hem halkına hem Alsancak bölgesinde yaşayan vatandaşa hem de adada yaşayan herkes için somut ve çok güzel işlere imza atan bir belediye başkanı. Ne zaman kendisiyle bir proje yapmak istesek her defasında bize kapılarını açtığı için teşekkür ederim” dedi.

 “Milletini, vatanını sevenler sözle değil, yaptıklarıyla, imzalarıyla kendilerini belli ediyorlar” şeklinde konuşan Nur Nadir, Fırat Ataser’le de bu yüzden rahatlıkla çalışabildiklerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75