Milletvekili Menteş Gündüz'ün evi yandı

banner37

Evde kimsenin olmadığı bir saatte çıkan yangında, bir yatak odası tamamen yandı, diğer iki yatak odası ve içerisindeki eşyalar ise kısmen zarar gördü

banner87
Milletvekili Menteş Gündüz'ün evi yandı
banner90
banner8

Güren TİLKİ

Bağımsız, Güzelyurt Milletvekili Menteş Gündüz’ün Güzelyurt’ta yaşadığı evi yandı.

Evde kimsenin olmadığı bir saatte, henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında bir yatak odası ve içerisindeki eşyalar tamamen, diğer iki yatak odası ve içerisindeki eşyalar ise kısmen yandı. Ayrıca daire içerisindeki tüm eşyalar çıkan isten dolayı hasara uğradı.

Mahalle sakinlerinin fark ettiği yangına, çok sayıda Güzelyurt itfaiye ekibi müdahale etti. Yangın ihbarının ve itfaiyenin erken müdahalesi, yangının apartmandaki diğer dairelere sıçramasını engelledi.

Yangın ihbarına, itfaiye ekiplerinin yanı sıra Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı’na ait bazı araçlar, Güzelyurt Sağlık Merkezi’ne ait ambulans da gitti.

banner134
Şok oldular

Güzelyurt’ta Turan Kaynak Sitesi’ndeki bir apartmanın üçüncü katında yaşayan Menteş Gündüz ve ailesi, dün çok üzücü bir olay yaşadı.

Evinde her şeyi yerli yerinde bırakan Gündüz ailesi, dün öğlen saat 16.00 sıralarında öğrendikleri yangın ihbarıyla yıkıldı.

Evinin yandığını gören Menteş Gündüz ve eşi Ufuk Gündüz, büyük şok yaşadı. Ufuk Gündüz, gözyaşlarına hakim olamadı.

Tevfik Direnç yardıma koştu

Güzelyurt Kaymakamı Tevfik Direnç de, Menteş Gündüz’ün evine giderek ona manevi destekte bulundu.

Eline süpürgeyi alan Direnç, temizlik yaptı, evin içerisindeki eşyaların toplanmasına yardım etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75