banner6

'Milli geliri 25 bin Dolar'a çıkaracağız, sorun çözülecek söylemi hayaldir'

banner37

BKP, TKP Yeni Güçler İttifakı Eş Başkanı İzzet İzcan, TC Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’ın, “KKTC’de kişi başı milli geliri 25000 dolara çıkaracağız, böylece sorun büyük oranda çözülmüş olacak” şeklindeki açıklamasının,  AKP iktidarının esas niyetini ortaya koyduğunu belirterek bunun kabul edilmez olduğunu belirtti.

'Milli geliri 25 bin Dolar'a çıkaracağız, sorun çözülecek söylemi hayaldir'
banner151 banner143

İki devlet yan yana yaşayabilir açıklaması esas niyeti ortaya koymaktadır

UBP Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, iki devletin yan yana yaşayabileceği şeklindeki açıklamalarının ise temel politikanın ne olduğunu bir kez daha gözler önüne serdiğini söyleyerek “Halkı oyalayan ve Kıbrıs Türk toplumunu yok eden çözümsüzlük siyasetine karşı mücadele etmek, tüm yurtseverlerin öncelikli görevidir” dedi.

Yeter artık söz milletindir

“Birleşik Kıbrıs Partisi halkımızı, 7 Ocak 2018 Milletvekili seçimlerinde bunun bilincinde hareket etmeye çağırmaktadır” diyen BKP, TKP Yeni Güçler İttifakı Eş Başkanı İzzet İzcan, “Yeter artık söz milletindir” dedi.

“Bol keseden vaatler dağıtarak, vurgun ve sömürü düzenine devam etmek istiyorlar “diyen İzzet İzcan, “BKP, TKP Yeni Güçler İttifakı, koltuk hırsı ile yanıp tutuşanların karşısına emek, barış ve özgürlük mücadelesi ile çıkmıştır” dedi.

Ya hep beraber, ya hiç birimiz

“Ya hep beraber, yada hiç birimiz” diyen İzcan, daha ne kadar  toplumu dört duvar arasında tutacaksınız diye sordu.

BKP, TKP Yeni Güçler Eş Başkanı İzzet İzcan, namuslu bir hayat süren Kıbrıslı Türklerin, namussuzları er geç mağlup edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 12:17
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104