Minik Ahmet için yardım bekliyorlar

banner37

Gönyeli’de geçtiğimiz yıl bisiklet sürerken bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanan 9 yaşındaki Ahmet Kesnik’in tedavisi halen sürerken, çok yıprandıklarını belirten ailesi, maddi ve manevi her türlü yardıma açık olduklarını dile getirdi

Minik Ahmet için yardım bekliyorlar
banner99

Meyil AVCAN

Gönyeli’de 19 Temmuz 2017 tarihinde, bisiklet sürerken bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanan 9 yaşındaki Ahmet Kesnik’in tedavisi halen devam ediyor.

Kazanın ardından bir süre Yakın Doğu Hastanesi’nde tedavi gören, ardından da İstanbul’a sevk edilen Ahmet’in sağlık durumu halen düzelmedi. Yaklaşık bir buçuk yıldır oğullarının sağlığına kavuşması için varlarını yoklarını ortaya koyan ailesi ise, hem maddi hem de manevi olarak çok yıprandıklarını belirterek, maddi ve manevi olarak her türlü yardıma açık olduklarını söyledi.

banner134
Ahmet’in babası Yusuf Kesnik, hayatlarını altüst eden kazanın ardından polisin gerekeni yaptığını ve mahkeme sürecinin de halen devam ettiğini belirterek, ilk celsenin de yakın zamanda görüldüğünü dile getirdi.

Yusuf Kesnik, oğlunun yaklaşık bir buçuk yıldır hareket edemediğini ve sağlık sorunları nedeniyle okuluna da devam edemediğini kaydetti.

Baba Yusuf Kesnik, minik Ahmet’in darbe sonucu beyninde hasar oluştuğunu, bu yüzden tüm vücudunun kasılı kaldığının altını çizerek, çocuğunun hareket edip, konuşamadığını ifade etti.

İstanbul’da tedavi gören Ahmet’e “baklofen” adı verilen kasların çalışmasına yardımcı olan pompa takıldığını söyleyen baba Kesnik, oğlunun şu anda fizik tedavi sürecinde olduğunu vurguladı.

Yusuf Kesnik, Ahmet’e çarpan zanlının kazadan sonra bir kez olsun arayıp ilgilenmediğinden şikayet ederek, gereken cezayı almasını istediklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2018, 08:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75