banner6

Minikler karne hediyeleri Nadirlerin Hafıza Oyunu

banner37

Minikler karne hediyeleri Nadirlerin Hafıza Oyunu
banner151 banner143

Minikler bir taraftan karne heyecanı yaşarken bir yandan da karneleri ile onlara hediye edilecek olan Nadirlerin hafıza oyunu kartlarının heyecanını yaşıyor.

Yine isminin açiklanmasini istemeyen bir hayırsever, Lapta Anaokuluna Nadirlerin hazıfa oyunu kartlarından bağışladı.

Minikler yaz ve karne hediyelerini almak ve Kıbrıs Medya Grubu tesislerini yerinde görüp tanımak için kurumumuzdaydı. Birbirinden tatlı, birbirinden akıllı kelebekler sınıfı tüm okulu temsilen heyecan içinde geldiler. Otobüsten indikleri andan tekrar otobüse bindikleri ana kadar sürekli soru sorup çocuk olmanın güzelliğini yeniden bize yaşattıkları için onlara ve isminin açıklanmasını istemeyen bağışçımıza teşekkür ederiz.

Minikler otobüsten inerken çok heyecanlıydılar, önce tesisi gezip bilgi aldılar ve tüm sesiz onların cıvıl cıvıl sesleriyle yankılandı.

Sabah Sabah Programı suncusu Haluk Yerli’yi ofisinde ziyaret eden minikler andımızı okudu. O daikalar görülmeye değerdi.

Daha sonra karne hediyeleri olan Nadirlerin hafıza oyununu abileri ve ablalarıyla birlikte oynadılar. Bu sefer de sonuç aynıydı yaşları henüz 5 olmasına karşın minikler abi ve ablalarını yendiler.

(TV MÜDÜRÜ NİHAN YÜCEL NADİRLERİN HAFIZA OYUNUNU MİNİKLERE ANLATIYOR)

Daha sonra tüm okula karneleri ile birlikte dağıtılmak üzere tüm oyun kartları kelebekler sınıfının öğretmenine teslim edildi.

Mİnikler Kıbrıs Medya Grubu tesisinin bahçesinde kendilerine ikram edilen atıştırmalıklarla piknik yapıp anı fotoğrafı çektiler. Ve karne hediyelerini tüm okul arkadaşları ile paylaşmak üzere yola koyuldular.

Okul Müdürü Nihat Oral isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever vatandaşımıza bu anlamlı katkısından dolayı teşekkür etti ve hem eğitici hemde eğlendirici olan Nadirlerin hafıza oyunu kartlarının yaz tatilinde çocuklar için çok güzel bir karne hediyesi olduğunu söyledi.

( ÇOCUKLAR KTV STÜDYOSUNDA)

(ÇOCUKLAR KTV REJİSİNDE)

(KIBRIS FM STÜDYOSUNDA)

(KTV HABER MERKEZİNDE)

(KIBRIS GAZETESİ HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2022, 16:25
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104