'Müşteri kaybediyorum, sorunu çözün'

banner37

Yedidalga’daki sel felaketinden dolayı restoranının önü mahvolan Caner Aspava, yol tamir çalışmasının bir türlü bitirilemediğini müşterilerinin araçlarını park edecek yer bulamadığını söyledi

'Müşteri kaybediyorum, sorunu çözün'
banner90
banner8

Güren TİLKİ

Lefke’ye bağlı Yedidalga köyünde 7 Mayıs 2018 tarihinde yaşanan sel felaketinin yarattığı hasarları tamir çalışması bir türlü tamamlanamadı.

banner134
Özellikle Aspava Restoran’ın bulunduğu bölgedeki yolda çalışma başlatıldı ancak aylardır bir sonuca varılamadı. Restoranın önüne yapılan 20 santimetre yükseliği bulunan kaldırım ise, araç parkını önlüyor.

Aspava Restoran Direktörü Caner Aspava, sel felaketi sonucu restoranının büyük zarara uğradığını ve o zamandan itibaren tüm yetkili mercilere ulaşmalarına rağmen çalışmaların çok yavaş şekilde ilerlemesinin kendilerini zora soktuğunu söyledi.

Restoranın çevresinde ve özellikle park yerine giriş bölümlerindeki inşa ile onarım işlerinin bitirilmediğini ifade eden Aspava, müşterilerin araçlarını park edecek yer bulamadığını belirtti.

Restoranın önüne yapılan 20 santimetre yüksekliği bulunan kaldırımın araç parkını önlediğine işaret ederek araç park yerine araçların giremediğini anlatarak müşteri kaybı yaşadıklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75