banner6

Müzik tartışması kanlı bitti

banner37

Gemikonağı’nda araçlarında yüksek sesle müzik dinleyen 4 kişinin önünü kesen zanlılar söz konusu şahısları darp edip, araç sürücüsünü bıçakla yaraladı

Müzik tartışması kanlı bitti
banner99

   Gemikonağı’nda pazar sabahı iki grup arasında yaşanan “müzik kavgasında” bir kişi bıçakla yaralanırken, üç kişi de darp edildi.

Pazar günü sabaha karşı “yüksek sesle müzik dinleme” nedeniyle yaşanan kavgada Fikri Gökçen, Abdülbaki Şaşkın ve İbrahim Sezgin’i darp edip, Kamuran Dişçeken’i bıçakla yaralayan Ömer Furkan Dinçer, Şehmuz Bozkurt ve Şahan Bozkurt tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı. Polis, olaya karışan bir kişiyi de aradığını bildirdi.

Güzelyurt Kaza Mahkemesi’nde dün yargıç huzuruna çıkarılan üç zanlı aleyhinde ikişer günlük tutukluluk emri alındı.

2’şer gün tutuklu kalacaklar


   Verilen bilgilere göre, pazar gününün ilk saatlerinde müzik dinleyerek dolaşan Kamuran Dişçeken yönetimindeki aracın önünü kesen zanlılar, araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan Fikri Gökçen, Abdülbaki Şaşkın ve İbrahim Sezgin’i zorla araçtan indirdi.
   İki grup arasında yaşanan tartışmanın büyümesi sonrası zanlı Ömer Furkan Dinçer, tasarrufunda kanunsuz olarak bulunan bıçakla Kamuran Dişçeken’i sağ ayak baldır ve sağ kol pazı kısmından yaraladı. Ayrıca, Fikri Gökçen, Abdülbaki Şaşkın ve İbrahim Sezgin de zanlılar tarafından darp edildi
   Olay sonrası tutuklanan zanlılar, Güzelyurt Kaza Mahkemesi’nde yargıç huzuruna çıkarılarak aleyhlerinde soruşturma maksatlı ikişer günlük tutukluluk emri alındı.
   Öte yandan, bıçakla yaralanan Kamuran Dişçeken’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polisin meseleyle ilgili bir şahsı daha aradığı belirtildi.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104