Nadir: Yatırımlarımız 2019'da hayata geçecek

banner37

KIBRIS Medya Grubu yönetim ve personeli, 2018’i kokteylle uğurladı

Nadir: Yatırımlarımız 2019'da hayata geçecek
banner90
banner8

KIBRIS Medya Grubu yönetim ve personeli, yeni yıl dolayısıyla gerçekleştirilen kokteylde bir araya geldi.

KIBRIS Medya Grubu ailesi, 2018’in yorgunluğunu atıp, 2019’u daha dinamik bir şekilde karşılamak için düzenlenen kokteylde, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

KIBRIS Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Asil Nadir, Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, KIBRIS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Baturay ve KIBRIS Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Emin Akkor, tüm personelin ve yazarların yeni yılını kutlayıp, iyi ve başarılarla dolu bir yıl geçirmeleri dileğinde bulundu.

Asil Nadir: Çok enteresan bir yılı geride bırakıyoruz

   KIBRIS Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Asil Nadir, kısa bir konuşma yaparak, personelin yeni yılını kutladı ve 2019’da binlerce kişiye istihdam olanağı yaratacak yatırımların hayata geçeceğinin müjdesini verdi.

“Hepinizi çok seviyorum” diyerek konuşmasına başlayan Asil Nadir, çok enteresan ve bilinmezlerle dolu bir yılı geride bırakmak üzere olduğumuzu ifade ederek, ülke genelinde önümüzdeki yılın daha da enteresan, fakat onurlu bir yıl olacağını dile getirdi.
   “Kimsenin anlamadığı bir havaalanı projemiz var” diyerek Geçitkale Havaalanı’nı işaret eden Nadir, “O bir havaalanı projesi değil, enteresan bir şehir projesi olarak hayata geçecek. Bize iyi bir kazanç sağlayacak ve bu yatırımlar hayata geçerken binlerce kişiye de istihdam imkanı yaratacağız” dedi.

banner134

“Bu ülkede sevgi noksanlığı var”

   “Bu ülkenin genelinde, sevgi, anlayış ve tolerasyon noksanlığı var fakat hepimizde de onurlu bir yaşam gayesi var” diyen Asil Nadir, yardımlaşmanın önemine vurgu yaptı.
   Farklı birimlerden oluşan KIBRIS Medya Grubu’nun tüm birimlerinin birlik, beraberlik ve yardımlaşma içerisinde, bir ekip ruhuyla çalışması gerektiğine vurgu yapan Nadir, aile olmanın bunu gerektirdiğinin de altını çizdi.
   Asil Nadir, KIBRIS TV ve KIBRIS FM’e 2019’da yeni yatırımlar yapılacağının da müjdesini verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75