Nakiller eylülde uygulanacak

banner37

2018-2019 Adli Yıl döneminde, Kaza ve Ağır Ceza Mahkemeleri’nde görev yapacak olan yargıçlar belirlendi

banner87
Nakiller eylülde uygulanacak
banner90
banner99

Ahmet VAMIK
2018-2019 Adli Yıl döneminde, Kaza ve Ağır Ceza Mahkemeleri’nde görev yapacak olan yargıçların yeni görev yerleri belli oldu. Nakilleri gerçekleşen yargıçlar yeni görevlerine Eylül ayında Adli Yıl’ın açılışıyla başlayacak.

Yeni Adli Yıl’da Talat Usar Lefkoşa Kaza Mahkemesi Başkanı, Bahar Saner Gazimağusa Kaza Mahkemesi Başkanı, Melek Esendağlı Girne Kaza Mahkemesi Başkanı, Fatma Şenol Bedevi İskele Kaza Mahkemesi Başkanı ve Füsun Cemaler ise Lefke Kaza Mahkemesi Başkanı olarak görev yapacak.


Ağır Ceza Mahkemesi heyetleri değişti

Yeni Adli Yıl’da Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi’nde Başkan Fadıl Aksun, Kıdemli Yargıç Alev Ulunay ve Yargıç Temay Sağer görev yapacak.

Girne ile Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi heyetiyse Nüvit Gazi Hacı’nın başkanlığında Kıdemli Yargıç Şerife Katip Kır ve Yargıç Hazal Hacımulla’dan oluşacak.

Kaza Mahkeme Yargıçları’nın yeni görev yerleri de belli oldu

Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde, Kıdemli Yargıç Hasan Dağlı, Kıdemli Yargıç Musa Avcıoğlu, Kıdemli Yargıç Hale Ahmetraşit Dağlı, Yargıç Vedia Berkut Barkın, Yargıç Rauf Kürşad, Yargıç Cenkay İnan, Yargıç Mine Güçlüer ve Yargıç Gülay Süleymanoğlu görev yapacak.
Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde Kıdemli Yargıç Ayşen Toroslu, Yargıç Umut İnan, Yargıç Zehra Yalkut ve Yargıç Hazan Aksun görev yapacak.
Girne Kaza Mahkemesi’nde Kıdemli Yargıç Banu Soyer, Kıdemli Yargıç Pınar Beyoğlu, Yargıç Meltem Dündar, Yargıç Gökan Asafoğulları ve Yargıç Seran Bensen görev yapacak.
Güzelyurt Kaza Mahkemesi’nde Kıdemli Yargıç Çiğdem Güzeler ve Yargıç Mine Gündüz, İskele Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Mesut Mesutoğlu ve Lefke Kaza Mahkemesi’ndeyse Yargıç Murat Soytaç görev yapacak.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108