banner6

Nazım Çavuşoğlu'ndan 'Anneler Günü' mesajı

banner37

Nazım Çavuşoğlu'ndan 'Anneler Günü' mesajı
banner150 banner151 banner143

Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, koşulsuz sevginin kaynağı tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Mesajında, “Dünyanın en yüce ve en kutsal sorumluluğunu yerine getiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” diyen Çavuşoğlu, annenin, toplumun temeli olan aile yuvasını bir arada tuttuğuna dikkat çekti, hayatın her anında hak ettikleri değeri görmeleri gerektiğine vurgu yaptı.

Çavuşoğlu’nun mesajı şöyle:

“Toplumumuzun temelini oluşturan aile yuvasını, fedakârlıkları ile bir arada tutan, sevgisiyle huzur ortamına dönüştüren annelerimizin bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Karşılıksız emek ve sınırsız sevgiyle bizleri büyüterek, topluma en iyi şekilde hazırlayan tüm annelerimiz; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır. Varlıklarıyla hayata anlam katan annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez.

 Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren, bizlere doğruluk ve güzellik adına her ne varsa gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil; hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri daima göstermeliyiz.

Hayatın her alanında etkin bir biçimde yer alan, aynı zamanda annelik gibi hayati bir sorumluluğu üstlenen, dünyanın en yüce ve en kutsal sorumluluğunu, sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutlar, saygı, minnet ve şükranla selamlarım.”

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110