Near East Bank, ‘Genel Sağlık Sigortası’nı yeniledi

banner37

Near East Bank, ‘Genel  Sağlık Sigortası’nı yeniledi
banner90
banner99

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarına göre ürünler sunmak için çalışmalarına sürekli devam eden Near East Bank, müşterilerinin bugünlerini ve geleceklerini düşünerek karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı sunduğu Genel Sağlık Sigortası ürününü yeniledi.
“Yatarak” ve “Ayakta tedavi” başlıkları altında 6 farklı plan ile sunulan yeni Genel Sağlık Sigortası’nda, limitsiz yatarak tedavi avantajına Diş Teminatı ve Doğum Teminatı eklenerek poliçe zenginleştirildi. 
Near East Bank Genel Sağlık Sigortası ürününde tüm planlara, paketli ürünler hariç “Diş Teminatı” eklendi. İlk defa uygulamaya alınan bu teminat ile anlaşmalı kurumlarda kullanılması kaydıyla; diş muayene, diş temizliği ve diş görüntüleme hizmetleri birer kez kullanılabilecek.
Anne ve bebeklerin gereksinimlerinden yola çıkarak hazırlanan Genel Sağlık Sigortası, poliçeye dahil edilen yeni “Doğum Teminatı” ile zenginleştirildi. Yeni doğum teminatlı sağlık sigortası sahibi sigortalılar anlaşmalı sağlık kurumlarında katılım payı ödemeden, doğum teminatından “limitsiz” olarak faydalanabilecek.

Anlaşmasız network ile yurtdışı networkler’deki doğum teminat tutarları ise 8 bin TL’den 10 bin TL’ye yükseltildi. Doğum sürecindeki tüm ihtiyaçlar analiz edilerek eklenen yeni ana teminatlar, ek teminatlar, süpriz hediyeler ve indirimler de ürünün avantajları ile sunuluyor.
Bütçenize uygun farklı plan seçeneklerini sunan Near East Bank, yeni doğum teminatlı sağlık poliçelerine ana teminat olarak eklenen “Rutin Laboratuvar Tetkikleri” ile hamilelik sürecinde anneye yapılması öngörülen tetkikler; “Yenidoğan Bebek Muayenesi” ile bebeğin doğum salonundaki ilk muayenesi ve sağlık durumunu tespite yönelik tüm tetkikler teminat altına alındı.

banner134
Genel Sağlık Sigortası, diş muayene, panoramik film ve diş temizliği, anlaşmalı kurumlarda Limitsiz Doğum Teminatı, Near East Bebek ayrıcalıkları edinme imkanı, Ömür Boyu Yenileme Hakkı, doğum yapan annelere psikolojik ve diyetisyen danışmanlık hizmetleri, Near East Bebek’lere sürpriz hediyeler ve indirim imkanları, Near East Bebek’lere Birikimli Hayat Sigortası ilk prim hediyesi avantajları ile sunuluyor.
Pazarlama ve Ürün Geliştirme Grup Müdürü Timuçin Samancıoğlu yeni geliştirilen ürün hakkında şöyle konuştu:
“Müşterilerimize finansal olarak bir çok avantaj sağlayan alternatifli ürünler sunmaya ve hizmet kalitesini artırma çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Müşterilerimizi finansal açıdan korumak ve güven duymalarını sağlamak önceliklerimiz arasında. İhtiyaçlara özel sunduğumuz, çözüm odaklı geniş ürün yelpazemize eklediğimiz Genel Sağlık Sigortası ürünümüzle de müşterilerimizin sağlık giderlerini de düşünerek tüm sağlık giderlerinde onları rahatlatmayı planladık. Ve yeni özellikler ve teminatlar ekleyerek ürünü zenginleştirdik. Doğum ve Diş Teminatı eklenen yeni Genel Sağlık Sigortası ürünümüzde her bütçeye uygun farklı planlar sunuyoruz.
Yenilenen içeriğiyle Genel Sağlık Sigortası yaptırarak, karşınıza çıkabilecek sağlık risklerine karşı önceden tedbir alabilir, bütçenizi zorlamadan dilediğiniz plan dahilinde kendinizin ve ailenizin sağlığını Near East Bank ayrıcalıkları ile koruma altına alabilirsiniz”.
Near East Bank Genel Sağlık Sigortası hakkında Near East Bank şubelerinden, 444 0 632 Çağrı Merkezi’nden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattından ve İnternet Bankacılığı üzerinden, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfalarındaki linklerden bilgi alınabiliyor, talepler kolay ve hızlı şekilde yapılabiliyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75