banner6

Near East Bank sosyal güvenlik prim ve depozit yatırımlarına öncelik verdi

banner37

Near East Bank sosyal güvenlik prim  ve depozit yatırımlarına öncelik verdi
banner150 banner150 banner151 banner143

   Near East Bank, halkın beklentileri doğrultusunda İhtiyat Sandığı ve İstihdam Destek Merkezi yatırımlarının ardından Sosyal Sigorta prim yatırımlarına da ayni önceliği vermeye başladı.
   COVID-19 salgını ile mücadele doğrultusunda toplum sağlığı açısından risk oluşturabilecek durumlara karşı her türlü önlemi alan Near East Bank, müşterilerinin ve çalışanlarının süreci en sağlıklı bir şekilde geçirebilmeleri için ilk günden itibaren azami çaba gösteriyor.
   Her geçen gün yenilikçi ürün ve hizmetlere imza atmaya ve bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmeye devam eden Near East Bank, İhtiyat Sandığı ve İstihdam Destek Merkezi (İDM) yatırımlarını 8 Nisan tarihinde uygulamaya koyarak prim ve deposit yatırımlarının hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağladı. Banka dünden başlayarak Sosyal Sigorta primlerini işleme alarak, şirketler ve kişilere Sosyal Sigorta primlerini banka aracılığı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirme olanağı yarattı.
   Near East Bank, COVID-19 sürecinin getirdiği sıkıntılardan dolayı, şubeye gitmeden ihtiyaç duyulan tüm fatura ödemeleri, şirketlerin sorumlu olduğu devlet ödemeleri ve diğer tüm ödemelerin yapılabilmesi adına Alsancak, Güzelyurt, Yeni Erenköy ve Değirmenlik Bölgesi’nde bulunan 16 Kiosk cihazlarını, 142 noktada bulunan CardPlusATM’lerini, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarını çoğaltıp genişleterek hizmet kalitesini ve işlem kolaylığını müşterilerine sundu.
   COVID-19 salgınından dolayı müşterilerinin sağlığını korumak için Sosyal Sigorta primleri ile İhtiyat Sandığı prim ve depozitlerini İnternet Bankacılığı, Near East Mobil veya tüm şubelerinden, herkese kolayca gerçekleştirme olanağı tanıyan Near East Bank, Sosyal Sigorta primleri ile İhtiyat Sandığı prim ve depozitlerinin tahsilatı işlemlerini Near East Teknoloji ekibi ve Pazarlama Birimi ile özenle ve titizlikle çalışarak her zaman olduğu gibi bu zor dönemde de tüm ödeme kanalları ile müşterilerinin yanında oldu.
 

Haskasap: Yarınları bugünden düşünerek çalışıyoruz
 

   Küresel sürdürebilirlik anlayışı çerçevesinde gelecek kuşaklar için pek çok çalışmaya imza attıklarının altını çizen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, “Özellikle COVID-19 salgını sürecinde sektör ve ülkemize örnek teşkil eden bir çok adımlar attık. Sürdürebilirlik vizyonumuzu iş süreçlerimize entegre ederek hayata geçirdiğimiz projelerimizle geçmiş yıllarda olduğu gibi ileriki yıllarda da durmaksızın çalışmaya ve öncü olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
   Haskasap, online ödemeleri geliştirmek ve müşterilerin kullanımına sunmak amacı ile yeni projeler üzerinde çalıştıklarını dile getirerek, önümüzdeki dönemde gelişmiş online ödeme kanallarını müşterilerinin hizmetine sunmayı planladıklarını da kaydetti.

banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110