banner6

Near East Bank’ta Özel Bankacılık 10. Yılında!

banner37

Near East Bank’ta Özel Bankacılık 10. Yılında!
banner150 banner151 banner143

Near East Bank Özel Bankacılık Birimi, finansal hedefler doğrultusunda müşterilerin yatırım stratejilerini izleyerek varlıklarını yönetme, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş yatırım ürün ve hizmetleri sunma, müşteri gizliliği önde tutularak özel müşteri ilişkileri yönetimi ile 10 yıldır hizmet vermekte. 

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürünleri zenginleştirerek; Altın ve Gümüş İşlemleri, Forward İşlemleri, Prestij Hesap ve Değişken Hesap (Switch Account) ürünleri gibi yatırım amaçlı ürünlerin yanı sıra, avantajlı faiz oranlarıyla uzun vadeli yatırım imkanı sunan Eurobond gibi ürünleri ile de müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 

Hizmet yılında 10.yılını tamamlayan Near East Bank Özel Bankacılık Birimi, kuruluşundan bugüne, politik gelişmeler, toplum sağlığını ve yaşam biçimini ciddi şekilde etkileyen pandemi gibi etkenlerle global ekonominin olumsuz değişimlerine rağmen müşterilerin finansal varlığını yönetmeye, onlara en iyi hizmeti sunmaya devam etti. 

Near East Bank müsterilerine en doğru ürün ve hizmeti sunabilmek adına banka içerisinde segment ayrımı yaparak her müsteri profiline uygun, kendi alanında uzman kişiler tarafından yönetilmekte, Özel Bankacılık Bireysel Bankacılık, Ticari Bankacılık, Kobi, Kamu ve Expat segmentleri ayrı ayrı takip edilmektedir. Bankamızda Özel Bankacılık segmenti 10 yıl önceki kuruluşundan bu yana verdiği kaliteli hizmet ve geniş ürün yelpazesindeki özel bankacılık ürünleriyle tüm müşterilerinin güvenini sağlayarak bu sürecte  ciddi ve istikrarlı bir büyüme kaydetmiş ve bankamızın en büyük segmentlerinden biri haline gelmiştir.

Near East Bank tüm Şubelerinde Özel Bankacılık alanında uzman çalışanları ile her müşteriye aynı özenle hizmet vermekte ve birebir müşteri temsilcileri ile de öncelikli hizmet sunmakta. Farklı alanlarda ayrıcalıklar sunulan özel bankacılık müşterileri için hazırlanan Royale Kredi Kartı ürünü ile de farklı bir statüde avantajlar sunulmaktadir. Near East Bank, güçlü alt yapısı sayesinde her türlü duruma karşı online ve offline kesintisiz hizmet sunarak, müşteri memnuniyetinde önemli atılımlar gerçekleştirmiştir.

 

Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, birimin 10.yılına ulaşması hakkında şunları dile getirdi;

“Near East Bank Özel Bankacılık Birimi olarak KKTC’de 10. Yılımızı doldurmuş bulunmaktayız. Sektördeki birçok uygulamada olduğu gibi bu alanda da öncülüğünü sürdüren Near East Bank’ın  Özel Bankacılık Birimi olarak, bu süreçte geliştirdiğimiz zengin ürün yelpazemiz ve hizmetlerimizle geniş bir müşteri ağına ulaşmış durumdayız. 

İyi kalite hizmet anlayışımızla bu sektördeki öncü konumumuzu korumak, finansal ürün çeşitliliğimizi daha da ileriye taşımak için piyasadaki trendleri yakından takip etmekteyiz. 

Sadece yurtiçi değil yurtdışı piyasaları da yakından takip etmekte ve müşterilerimize fayda sağlayacak her türlü yeni finansal ürün konusunda müşterilerimizi bilgilendirmeyi hedeflemekte ve bunu gerçekleştirmekteyiz. 

Near East Bank olarak teknolojiye yapılan ciddi yatırımlarımızla altyapımızı sürekli güçlendirirken alanında uzman kadrolarımız sayesinde her türlü yenilikçi yaklaşıma açık kalarak yeni finansal ürünler ve hizmetlerle müşteri ağımızı genişletmeye devam etmek ve müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak her zaman öncelikli hedeflerimizden olacaktır. 

Bu sektörde 10 yıllık deneyimimiz ve sağladığımız güven sayesinde müşterilerimizle aramızda uzun soluklu bir bağ sağlanmış ve istikrarlı bir büyüme yaşanmıştır.

Son yıllarda yaşanan pandeminin olumsuz şartlarının yanı sıra jeopolitik riskler içeren bir ortamda Near East Bank Özel Bankacılık Birimi 10 yıllık birikimiyle, konusunda uzman kadroları ve sunduğu ürünlerle müşterilerinin kontrollü risk yapısına uygun olarak optimum getirileri sağlayacak yatırımlar yapmasına olanak sağlamaktadır. 

Bu konuda müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ve aynı doğrultuda sağladığımız büyüme bizleri çok mutlu etmekte ve aynı heyecanla hep bir adım daha ileriye gitme konusunda bizleri motive etmektedir.” dedi. 

 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110