Near East Hayat’tan eczacılara sağlık güvencesi

banner37

Near East Hayat ve Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği arasında Sağlık Sigortası protokolü imzalandı

Near East Hayat’tan eczacılara sağlık güvencesi
banner90
banner99

banner134
Near East Hayat Genel Müdürlük binasında düzenlenen imza etkinliğiNear East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün ve Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Umut Öksüz tarafından atılan imzalarla tamamlandı. 1 Aralık 2020 tarihi itibari ile yürürlüğe giren protokol gereğince, Birlik üyesi eczacılar, aileleri ve birinci derece akrabaları, birlik üyelerine özel hazırlanan sağlık sigorta ürünlerden birini tercih ederek Near East Hayat Özel Sağlık sigortasına sahip olabilecekler.

İmzalanan protokol ile Near East Hayat, Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği’ne bağlı eczacılar, aileleri ve yanlarında çalışanlara özel, 3 alternatifi bulunan sağlık sigortası paketi hazırladı. Paketlerde, Yatarak , Ayakta Tedavi ve Diş Teminatı başlıkları altında teminatlar bulunuyor. Ameliyat, Ameliyatsız Tedavi, Yoğun Bakım, Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Tedavi ve Tetkikleri, Ambulans Giderleri, Doktor Muayenesi ve Suni Uzuv bu teminatlardan bir kısmını oluşturuyor. 25 yaş altındaki bekar çocuklar da poliçeye dahil edilebilecek ve tüm aile bireylerinin aynı planı seçerek oluşturacakları poliçelere %5 aile indirimi uygulanacak.

Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği ile yapılan sağlık sigortası protokolünü değerlendiren Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün şunları söyledi ; “ Bireysel ve Kurumsal ürünlerimiz yanında, farklı iş birlikleri ve meslek gruplarına özel tasarladığımız sağlık sigortası planları ile hem ürün gamımızı zenginleştiriyor hem de daha geniş kitlelere hizmet etme şansı buluyoruz. Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği ile yaptığımız bu protokol ile de değerli eczacılarımız ve ailelerinin faydalanabileceği 3 farklı sağlık paketi hazırlayarak, onlara ilerde karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı önceden önlem alabilecekleri ve  özel ödeme koşulları ile sahip olacakları bir sağlık güvencesi sunmak istedik. Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği ile yaptığımız bu protokol ile tüm üyelerin sağlık sigortalımız olmasını temenni ediyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75